اخبار رمز ارز

Wert برای گسترش پذیرش کارت در فضای وب 3 با Worldpay شریک می شود

Wert، با مشارکت Worldpay، گزینه‌های پرداخت خود را برای پذیرش کارت‌های JCB، Amex و Discover گسترش داده است و دسترسی به خدمات web3 از طریق پرداخت‌های فیات را افزایش می‌دهد.

همکاری Worldpay با Wert با فراهم کردن دسترسی به حدود 121.7 میلیون دارنده کارت Amex، بیش از 140 میلیون دارنده کارت JCB و تقریباً 57 میلیون دارنده کارت Discover، به دنبال پر کردن شکاف برای کاربران بومی غیر رمزنگاری است. این طرح از طیف گسترده ای از کارت ها در 198 کشور پشتیبانی می کند.

با توجه به Cointelegraph، رویکرد Wert به نرخ تایید 95٪ برای پرداخت های فیات دست می یابد، که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین صنعت است، که اغلب به دلیل عوامل مختلف مانند موقعیت کاربر و اندازه تاجر، نرخ شکست 50٪ را مشاهده می کند. نرخ بالای شکست در تراکنش‌های فیات به کریپتو با نرخ رها کردن سبد خرید تا 90 درصد مرتبط است.

«این همکاری با Worldpay نقطه عطفی برای چشم انداز وب 3 است. جورج باسیلادزه، بنیانگذار و مدیر عامل Wert، گفت: با تسهیل پذیرش کارت تقریباً جهانی، ما به سمت یک اکوسیستم فراگیر پیش می رویم که در آن می توان به دارایی های دیجیتال بدون موانع دسترسی داشت.

سیستم پرداخت پیشرفته Wert برای پاسخگویی به پایگاه کاربران متنوع و بزرگتر طراحی شده است، با هدف بهبود تجربه پرداخت و افزایش پذیرش در سطح شیب دار در وب 3. گنجاندن کارت‌های JCB، Amex و Discover نه تنها دامنه دسترسی Wert را افزایش می‌دهد، بلکه به بازارهای خاص نیز نفوذ می‌کند، که به طور بالقوه منجر به نرخ تبدیل بالاتر و نفوذ به بازار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا