اخبار رمز ارز

TVL EigenLayer نزدیک به 6 میلیارد دلار است و وارد 5 پروتکل برتر Defi می شود

مجموع ارزش قفل شده EigenLayer (TVL) به نزدیک به 6 میلیارد دلار افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های DeFiLlama، این افزایش 170 درصد از 2.15 میلیارد دلار از 5 فوریه تاکنون افزایش یافته است. این رشد که به حدود 2.3 میلیون اتر می رسد، حدود 2 درصد از کل عرضه اتر در گردش را نشان می دهد.

اوج در TVL، EigenLayer را به پنج پروتکل برتر defi توسط TVL منجنیق می‌کند، و آن را جلوتر از Uniswap قرار می‌دهد و تنها پس از غول‌هایی مانند Lido، Maker، Aave و JustLend قرار می‌گیرد.

EigenLayer's TVL با 5.851 میلیارد دلار در DeFiLlama

این افزایش قابل توجه به دنبال تصمیم EigenLayer برای برداشتن موقت سقف سپرده، که قبلاً 200,000 اتر (500 میلیون دلار) برای هر توکن استیکینگ مایع تعیین شده بود، صورت می گیرد.

این حرکت بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر برای حذف کامل این کلاهک‌ها، ایجاد یک “محیط بدون مجوز و خنثی و در عین حال ترویج تمرکززدایی” است، زیرا EigenLayer با هدف افزایش تقاضای ارگانیک و مشوق مشارکت با چشم‌انداز امتیازهای پاداش و جوایز بالقوه Eigen Token Airdrop است.

EigenLayer، پروتکلی است که سپرده گذاری و سهام مجدد اتر را از طریق توکن‌های استیکینگ مایع تسهیل می‌کند، از امنیت شبکه‌های شخص ثالث پشتیبانی می‌کند و در عین حال به کاربران فرصت کسب پاداش‌های اضافی را می‌دهد.

از مرحله اولیه خود در ژوئن 2023، EigenLayer با مشارکت پروژه های سهامداری بزرگ و دور سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری سری A توسط Blockchain Capital در مارس 2023، پیشنهادات توکن استیکینگ مایع خود را گسترش داده است.نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا