اخبار رمز ارز

THORChain پیشنهاد سوزاندن 300 میلیون دلار در RUNE را برای “قرض دادن مقیاس” دارد


توسعه دهندگان THORChain از پیشنهاد جامعه برای سوزاندن حدود 300 میلیون دلار توکن RUNE برای تقویت فعالیت وام دهی پرده برداری کرده اند.

در یک پیشنهاد انجمن که در 30 ژانویه منتشر شد، توسعه‌دهندگان THORChain پیشنهاد سوزاندن 60 میلیون توکن RUNE (به ارزش حدود 300 میلیون دلار در زمان انتشار) از صندوق ذخیره‌سازی آماده به کار را دادند که نشان دهنده 12٪ از حداکثر عرضه RUNE است. طبق توضیحات ابتکار، این حرکت قرار است فضا را برای وام های بیشتر در THORChain باز کند.

با سوزاندن حدود 300 میلیون دلار RUNE از حالت آماده به کار، به این معنی است که THORChain می تواند 100 میلیون دلار دیگر به عنوان وثیقه (33٪ اهرم وام دهی)، که 50 میلیون دلار در بازار خرید در RUNE (نسبت وثیقه 200٪) است.

THORCchain

یکی از توسعه دهندگان THORChain با نام مستعار @Pluto9r در یک پست X گفت که با این پیشنهاد، این پروژه یک “شات واقعی برای تبدیل شدن به عمیق ترین استخر BTC جهان” دارد و از جامعه می خواهد که از این پیشنهاد حمایت کنند.

علیرغم چشم انداز خوش بینانه، جامعه THORChain در مورد عواقب بالقوه این پیشنهاد سردرگمی نشان داده است. در حالی که برخی از اعضا در مورد اینکه چگونه سوزاندن RUNE به ارزش نزدیک به 300 میلیون دلار می تواند ظرفیت وام دهی را افزایش دهد ابراز نگرانی کردند، برخی دیگر در حمایت از طرح وام دهی که “متکی بر یک فرض است” تردید داشتند.

در پاسخ، THORChain سوزاندن 60 میلیون توکن را توجیه کرد و ادعا کرد که این کار باعث می‌شود «همه RUNE برجسته‌تر از نظر تصوری ارزشمندتر شوند». تا زمان انتشار، این پیشنهاد همچنان جرقه بحث‌های جاری در جامعه THORChain را برمی‌انگیزد زیرا شرکت‌کنندگان مزایا و خطرات بالقوه مرتبط با سوزاندن توکن پیشنهادی را ارزیابی می‌کنند.نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا