اخبار رمز ارز

SOL به 133 دلار به بالاترین حد یک سال اخیر رسید، دنده Pushd برای افزایش قابل توجهی در میان رالی ETH

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

سولانا (SOL) در بازار امروز رکورد جدیدی در یک سال گذشته داشته است، از 133 دلار گذشته و با قیمت 146 دلار معامله می شود. این سوال باقی می ماند که آیا سولانا (SOL) به بالاترین قیمت خود یعنی 258 دلار خواهد رسید یا خیر. اگر این کار را انجام دهد، کسانی که ابتدا در Solana (SOL) سرمایه گذاری کردند بدون اینکه خارج شوند، بیشترین سود را خواهند داشت. اما به‌عنوان دارنده سولانا (SOL)، تنوع بخشیدن به توکن جدید دیگر فرصتی را برای کسب دو برابر فراهم می‌کند.

Pushd (PUSHD) اکنون به افزایش اطمینان 50 برابری با افزایش 100 برابری برای آینده نگاه می کند. این توکن در حال حاضر در مرحله پنجم است و با قیمت 0.11 دلار معامله می شود که قیمتی کم هزینه و مقرون به صرفه است. از سوی دیگر، اتریوم (ETH)، به افزایش بازار خود ادامه داده است. در حالی که نمودار از امروز به شدت به رنگ قرمز متمایل شده است، این توکن افزایش یافته است، اکنون به 3864 دلار رسیده است و می تواند تا پایان هفته از 4000 دلار نیز فراتر رود.

سولانا (SOL) به افزایش خود ادامه می دهد

در بیشتر معاملات خود، Solana (SOL) به کاربران ثبات بازار و اطمینان مورد نیاز در توکن های خود را ارائه می دهد. نگاهی به بازار در معاملات حاکی از کاهش 50.96 درصدی است.

در معاملات بازار کریپتو، سولانا (SOL) در برابر رقبایی مانند اتریوم (ETH) برجسته شده است. با این حال، هنگام مقایسه، Solana (SOL) از نظر مقایسه قیمت در بازار کمرنگ می شود.

با افزایش قیمت فعلی، Solana (SOL) تا 14.12 دلار افزایش یافته است. علی‌رغم مخالفت‌های مختلف بازار، سولانا (SOL) همچنان یک نشانه با پتانسیل است. قیمت بازار دارای یک سری بالا و پایین بوده است که تعداد اوج ها از پایین ترین ها بیشتر بوده است.

اتریوم (ETH) با پیش بینی بازار صعودی افزایش می یابد

اتریوم (ETH) شاهد افزایش قابل توجهی بوده است و آن را در سه سلسله مراتب برتر در بازار ارزهای دیجیتال قرار داده است. از زمان راه اندازی، اتریوم (ETH) در برابر رقبای خود تلاش کرده است.

اتریوم (ETH) که در رتبه دوم از نظر ارزش بازار و رتبه سوم از نظر حجم معاملات قرار دارد، در بازار ارزهای دیجیتال بی‌نظیر بوده و قوی باقی مانده است. در میان بازار، Pushd (PUSHD) دارندگان اتریوم (ETH) را جذب کرده است.

Pushd (PUSHD) شاهد رونق بازار در پیش فروش خود است

Pushd (PUSHD) تبدیل به روشی متحول کننده برای مردم برای تجارت، خرید و حراج بدون دردسر شده است. این یک دیدگاه منحصر به فرد در مورد نحوه تجارت و آنچه در تجارت مهم است به ارمغان می آورد. چیزهایی مانند معاملات سریع، کارآمد، ایمن و شفاف برای موفقیت در تجارت.

این پلتفرم به دلیل چندین ابزار کاربردی برای کاربران جذاب بوده است. کاربران می توانند یک کارت نقدی دریافت کنند که به آنها امکان می دهد وجوه خود را در کیف پول خود جابجا کنند. آنها با داشتن حقوق غیرمتمرکز می توانند پیشنهادات و تصمیم گیری کنند. این پلتفرم همچنین بر اساس یک رویکرد کاربر محور کار می‌کند، که به کاربران اجازه می‌دهد در تصمیم‌گیری شرکت کنند و در صورت تکمیل یک نقطه عطف پاداش دریافت می‌کنند.

پس از گذراندن ممیزی، توکن تیم به مدت 700 روز قفل خواهد شد و هزینه های بازار به طور قابل توجهی کمتر از بازار سنتی خواهد بود. این پروژه به طور خاص برای خرید و فروش آسان تر، با خواسته های کاربران به عنوان اولویت اصلی طراحی شده است.

با مراجعه به وب سایت، در مورد پیش فروش Pushd (PUSHD) اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا