اخبار رمز ارز

SEC برنده حرکت برای افشای صورت های مالی ریپل، جزئیات فروش XRP است


یک قاضی فدرال حکم داد که ریپل باید سوابق مالی و جزئیات فروش XRP خود را در شکایت SEC در مورد عرضه اوراق بهادار ثبت نشده افشا کند.

قاضی سارا نتبرن به نفع SEC رای داد و به ریپل دستور داد تا صورت های مالی خود را برای سال های 2022-2023 افشا کند. هدف این تصمیم روشن کردن معاملات مالی ریپل و تأثیر قراردادهای پس از شکایت و فروش نهادی XRP بر نتیجه پرونده است.

نتبرن گفت: «در این مرحله، دادگاه هیچ مبنایی برای اتصال کوتاه به این تحقیق با ممانعت از دسترسی به اطلاعات در دسترس که ممکن است برای مرحله جبران اثباتی باشد، نمی بیند.

ریپل همچنین باید اسناد مربوط به قراردادهای خود و درآمدهای فروش XRP سازمانی را پس از ثبت شکایت SEC ارائه کند. دادگاه نگرانی های ریپل در مورد احتمال یک محاکمه کوچک را رد کرد و بر اهمیت این اسناد در تعیین دستورات مناسب و مجازات های مدنی تاکید کرد.

نتبرن گفت: «از آنجایی که SEC به اندازه کافی نشان داده است که این اطلاعات ممکن است به دادگاه در ایجاد راه حل کمک کند، ریپل باید به بازجویی پاسخ دهد.

این دستورالعمل بخشی از یک درگیری حقوقی گسترده‌تر است که در سال 2020 شروع شد، زمانی که SEC آزمایشگاه ریپل را به اجرای یک پیشنهاد اوراق بهادار ثبت نشده به ارزش 1.3 میلیارد دلار متهم کرد. علیرغم استدلال ریپل مبنی بر اینکه درخواست SEC “بی موقع” و “بی ربط” بود، دادگاه 12 فوریه مهلتی را برای کشف مربوط به راه حل احتمالی پرونده تعیین کرده است.

این پرونده دارای احکام مختلفی بوده است، از جمله تصمیم ژوئیه 2023 توسط قاضی آنالیسا تورس، که نشان داد فروش نهادی ریپل از XRP یک پیشنهاد اوراق بهادار است، اگرچه فروش برنامه‌ریزی شده چنین نیست.نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا