اخبار رمز ارز

Robinhood خدمات رمزنگاری را با راه اندازی کیف پول اندرویدی گسترش می دهد

Robinhood خدمات کیف پول رمزنگاری خود را به کاربران اندرویدی گسترش داده است و پذیرش جهانی دارایی های دیجیتال را افزایش داده و تراکنش های آسان تر را تسهیل می کند.

این راه‌اندازی یک سال پس از در دسترس قرار گرفتن کیف پول Robinhood در دسترس کاربران iOS انجام می‌شود، که نشان‌دهنده یک گام ثابت در جهت افزایش دسترسی و ادغام ارزهای دیجیتال در تراکنش‌های روزانه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان است.

انتقال از نسخه بتا به نسخه عمومی به افراد موجود در لیست انتظار عمومی اجازه می دهد تا به کیف پول Robinhood در دستگاه های Android دسترسی داشته باشند. یوهان کربرات، مدیر کل رابینهود کریپتو، راه‌اندازی اندروید را گامی بزرگ در تلاش‌های مداوم این شرکت برای دموکراتیک کردن استفاده از ارزهای دیجیتال توصیف کرد.

این توسعه با معیارهای عملکرد اخیر رابینهود مطابقت دارد، که نشان داد در سه ماهه چهارم سال 2023 10 درصد افزایش درآمد کریپتو به 43 میلیون دلار و افزایش 89 درصدی حجم معاملات رمزنگاری مجازی در مقایسه با سه ماهه قبل نشان داد. رشد این پلتفرم به افزایش فعالیت مشتریان نسبت داده شده است و به دنبال توسعه استراتژیک این شرکت از برنامه تجارت رمزنگاری خود به بازار اتحادیه اروپا است.

کیف پول Robinhood، یک راه حل خودسرپرستی که سال گذشته معرفی شد، با افزایش تعداد دانلودها در سراسر جهان به صدها هزار نفر رسیده است. از عملکردهای مختلفی از جمله ارسال، دریافت و ذخیره ارزهای دیجیتال در شبکه های اصلی مانند اتریوم، بیت کوین، Dogecoin، Arbitrum، Polygon، Optimism و Base پشتیبانی می کند.

این کیف پول، مبادله توکن ها را در اتریوم، Polygon و Arbitrum از طریق تجمیع کننده های صرافی غیرمتمرکز مانند 0x API و LI.FI، بدون تحمیل هزینه خدمات بر این تراکنش ها، تسهیل می کند، هرچند کارمزدهای استاندارد تراکنش های بلاک چین اعمال می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا