اخبار رمز ارز

Rebel Satoshi برای تجارت در Uniswap، Coinstore در دسترس است

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

Rebel Satoshi (RBLZ) با توجه به اینکه اکنون در Uniswap و Coinstore معامله می‌کند، سودهای نجومی خود را افزایش می‌دهد.

Rebel Satoshi یک پروژه ابتکاری میم سکه است که از اخلاق گای فاکس و ساتوشی ناکاموتو الهام گرفته شده است. ایده پشت سکه ایجاد یک انقلاب در بازار و به چالش کشیدن تمرکز رو به رشد است. شورش ساتوشی شورشی توسط جامعه اعضای Recusant رهبری می شود که با هم علیه نخبگان قیام خواهند کرد.

محور اصلی جنبش ساتوشی شورشی، نشانه حکومتداری و عضویت بومی آن، RBLZ است. این بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است و در مجموع 250 میلیون عرضه دارد. ساتوشی شورشی قصد دارد بگیرد RBLZ به ارزش بازار 100 میلیون دلاری می رسد و هیچ مالیات خرید یا فروش بر روی آن دریافت نمی کند.

پیش فروش بسیار موفق توکن RBLZ در 29 فوریه به پایان رسید و بیش از 2.5 میلیون دلار جمع آوری کرد. را قیمت RBLZ 150 درصد افزایش یافت در طول پیش فروش به 0.025 دلار به دلیل تقاضای زیاد در بین سرمایه گذاران. Rebel Satoshi اعلام کرده است که RBLZ توکن اکنون در Uniswap برای تجارت فهرست شده است. علاوه بر این، یکی از بهترین صرافی های متمرکز، Coinstore توکن RBLZ را نیز فهرست کرده است.

در نتیجه، کارشناسان پتانسیل عظیمی را در RBLZ می بینند که اکنون در Uniswap و Coinstore تجارت می کند. به همین دلیل است که آنها توکن RBLZ را یکی از بهترین آلتکوین ها برای خرید می دانند.

برای اطلاع از آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات بیشتر، حتما به سایت رسمی مراجعه کنید وب سایت پیش فروش Rebel Satoshi یا از طریق Rebel Red تماس بگیرید تلگرام.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا