اخبار رمز ارز

OKX تیم انطباق ایالات متحده را به عنوان بالاترین اولویت قرار می دهد

صرافی فراساحلی OKX تیم انطباق ایالات متحده خود را به اولویت اصلی سازمان منتقل کرده است.

این بخش اکنون در همه عملیات های خود اولویت دارد، یک استراتژی است تنظیم به دنبال افزایش نظارت نظارتی در صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای اقدامات ضد پولشویی. تجدید ساختار OKX با روند صنعتی گسترده‌تر که در آن نهادهای نظارتی در حال تشدید درخواست‌های خود برای انطباق هستند، همسو می‌شود.

با افزایش نگرانی‌ها در مورد ریسک‌های نظارتی پیش روی مبادلات دریایی، OKX اخیراً USDT را از پیشنهادات اروپایی خود حذف کرد و با همکاری Tether یک مسدود کردن بی‌سابقه دارایی‌های USDT را آغاز کرد.

مدیر ارشد انطباق جهانی پلتفرم نیز اوایل امروز از سمت خود کناره گیری کرد و تنها شش ماه در این شرکت خدمت کرده بود. پاتریک دونگان با رهبری یک تیم جهانی متشکل از 300 کارمند، ابتکارات ضد پولشویی OKX را رهبری کرد. همانطور که در پروفایل لینکدین او فاش شد، دوره تصدی دونگان در صرافی از آگوست 2023 تا ژانویه 2024 ادامه داشت.

ایالات متحده به دلیل نگرانی در مورد پولشویی به طور قابل توجهی صرافی های خارج از کشور را سرکوب می کند. در اوایل این هفته، وزارت دادگستری ایالات متحده، کو کوین و بنیانگذاران آن را به دلیل عدم رعایت مقررات مبارزه با پولشویی به جرایم جنایی متهم کرد. وزارت دادگستری همچنین سال گذشته بایننس را به یکی از بزرگترین کیفرخواست های جنایی در تاریخ صنعت متهم کرد که منجر به تسویه حساب بی سابقه 4 میلیارد دلاری شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا