اخبار رمز ارز

NuggetRush مورد علاقه علاقه مندان به میم. SEC با افزایش PEPE ریپل را مجازات می کند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

NuggetRush (NUGX) به عنوان یک میم مورد علاقه جدید ظاهر شده است، با تحلیلگران پیش بینی افزایش 7000٪ پس از راه اندازی.

SEC در قضاوت نهایی پیشنهادی از ریپل می خواهد که تقریباً 2 میلیارد دلار جریمه بپردازد. پاسخ ریپل تا 22 آوریل انتظار می رود.

به نظر می رسد که کشمکش حقوقی SEC و Ripple به پایان خود نزدیک می شود، زیرا SEC حکم نهایی پیشنهادی خود را در روز دوشنبه ارائه کرد. نهاد نظارتی از قاضی آنالیسا تورس خواست تا حدود 2 میلیارد دلار جریمه علیه ریپل در رابطه با فروش 1.3 میلیارد دلاری اوراق بهادار ثبت نشده آن را تایید کند.

کمیسیون امنیت و مبادله از دادگاه می‌خواهد که «شدت و فراگیر بودن سوء رفتار ریپل و نیاز به ارسال یک پیام بازدارنده قوی» را در نظر بگیرد. پاسخ شرکت فین‌تک تا 22 آوریل با سرمایه‌گذاران در کنار تماشای پاپ کورن در دست است.

در همین حال، در بازار کریپتو، پپه در حالی که همزمان با کل بازار معامله می‌کند، عملکرد قیمتی امیدوارکننده‌ای از خود نشان می‌دهد و شتاب بیشتری پیدا می‌کند. در همان زمان، NuggetRush، یکی از امیدوارکننده‌ترین توکن‌های پیش‌فروش، به‌خاطر ترکیب منحصربه‌فرد خود از هوس و پتانسیل، با بیش از 3.4 میلیون دلار سرمایه‌گذاری اولیه، به سرعت در میان علاقه‌مندان به میم محبوب می‌شود.

NuggetRush (NUGX): یک میم جدید مورد علاقه

NuggetRush (NUGX) به دلایل خوبی به سرعت در میان علاقه مندان به میم محبوب می شود. ترکیبی از هوس و سودمندی آن، که بهترین های دو جهان را نشان می دهد، آن را بسیار جذاب می کند، نه اینکه به پتانسیل خیره کننده آن به عنوان یک ارز دیجیتال در حال ظهور اشاره کنیم.

پیش فروش نزدیک به راه اندازی است و در حال حاضر در مرحله پرتاب است. با تخفیف شدید قیمت – 0.019 دلار برای هر توکن – کارشناسان معتقدند که به طرز مضحکی کمتر از ارزش گذاری شده است. به گفته تحلیلگران برجسته، پس از راه اندازی، افزایش ۷۰۰۰ درصدی را تجربه خواهد کرد و آن را به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در حال حاضر قرار می دهد.

از اهمیت یکسانی برخوردار است، با ترکیب میم‌ها با P2E، GameFi و NFT، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان را به خود جذب می‌کند. این باعث می شود آن را برای پذیرش گسترده و رشد خیره کننده آماده کند. از این رو، ارز دیجیتال خوبی برای خرید است.

XRP: SEC تقریباً 2 میلیارد دلار جریمه می خواهد

درگیری حقوقی SEC و Ripple در حال نزدیک شدن به اوج خود است زیرا مرد برتر وال استریت تصمیم نهایی خود را در روز دوشنبه ارائه کرد. طبق گفته نهاد نظارتی، آزمایشگاه ریپل باید 1.95 میلیارد دلار جریمه برای فروش ثبت نشده اوراق بهادار خود بپردازد. این جریمه شامل 876 میلیون دلار انکار، 876 میلیون دلار دیگر جریمه مدنی و 198 میلیون دلار پیش داوری است.

در تشکیل پرونده SEC، نهاد نظارتی از قاضی آنالیسا تورس درخواست کرد تا شدت سوء رفتار ریپل را در نظر بگیرد. همچنین از قاضی می‌خواهد که پیامی قوی به دیگرانی که ممکن است بخواهند با فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده از طریق ارز دیجیتال افزایش سرمایه دهند، ارسال کند.

لازم به یادآوری است که سال گذشته، قاضی تورس حکم داد که فروش XRP در صرافی‌های رمزنگاری، اوراق بهادار نیست، بلکه فروش مستقیم آن به سرمایه‌گذاران نهادی است. انتظار می رود پاسخ ریپل تا 22 آوریل، با سرمایه گذاران و سفته بازان که با نزدیک شدن به اوج نبرد حقوقی، علاقه زیادی به آن بپردازند.

پپه (PEPE): به دست آوردن قدرت قابل توجه

پپه یکی از بهترین ممکوین هایی است که می توانید نگه دارید. پس از راه اندازی انفجاری خود در سه ماهه دوم سال 2023، به شکلی شبیه به سکه های پمپ و تخلیه معمولی، یک تخلیه خیره کننده را تجربه کرد.

با این حال، بار دیگر در فوریه 2024 افزایش یافت و پتانسیل خود را برجسته کرد و موقعیت خود را به عنوان یکی از برترین کوین های رمزنگاری و آلت کوین های صعودی تثبیت کرد. علی‌رغم هیاهوی تبلیغاتی پیرامون میم‌کوین‌های سولانا و میم‌کوین‌های پرطرفدار رئیس‌جمهور، پپه در حال افزایش است.

آخرین حرکت آن نشان می‌دهد که یک روند صعودی دیگر وجود دارد و آن را به عنوان یکی از بهترین سکه‌ها برای سرمایه‌گذاری قرار می‌دهد. برای سوار شدن بر این موج صعودی، توصیه می‌کنیم PEPE را به مجموعه خود اضافه کنید.

در آخرین تحول در مورد SEC در مقابل ریپل، تنظیم‌کننده از شرکت فین‌تک می‌خواهد تقریباً ۲ میلیارد دلار جریمه بپردازد. در همین حال، به نظر می‌رسد که پپه برای اجرای دیگری آماده است، در حالی که NuggetRush به لطف تازگی‌اش به محبوبیت علاقه‌مندان به میم تبدیل می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، به وب سایت پیش فروش NuggetRush مراجعه کنید

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا