اخبار رمز ارز

Kelexo چالش های Aave; اتریوم، کاردانو، سرمایه گذاران به پیش فروش می پیوندند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

پیش فروش توکن Kelexo (KLXO) در حال جذب سرمایه از دارندگان Aave (AAVE)، Ethereum (ETH) و Cardano (ADA) است.

در حالی که این دوره برای بسیاری از افراد مذهبی خاص است، برای سرمایه گذاران، به ویژه کسانی که در بازار ارزهای دیجیتال هستند، بسیار مهم است. پس از یک دوره طولانی کاهش، بازار در حال بهبود است. به طور طبیعی، این بدان معناست که سرمایه گذاران سود خوبی به دست می آورند یا در شرف کسب سود هستند. با این حال، این چندان گسترده نیست و بازده از یک سرمایه گذار به سرمایه گذار دیگر متفاوت است.

تفاوت همیشه سرمایه نیست، اگرچه مطمئناً نقشی دارد. در عوض، خرد سرمایه گذاران خاص به آنها اجازه می دهد حتی با سرمایه اندک، بازدهی باورنکردنی ایجاد کنند. ما از آن دانش بهره می بریم و با برجسته کردن روندهای موجود در Aave، Ethereum و Cardano، خوانندگان را به بازده مرتبط می کنیم. همچنین پیش فروش توکن جدید Kelexo را پوشش می دهیم.

Aave در میان نوسانات بازار با مشکل مواجه است

Aave یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز منبع باز است. این یک پروژه DeFi است که به کاربران امکان می دهد در استخرهای نقدینگی غیرقانونی مشارکت کنند. Aave تا زمان نگارش، رشد حاشیه ای دارد. در حالی که نسبت به هفته قبل 11 درصد افزایش یافته است، Aave حدود 128.35 دلار باقی می ماند.

قبل از سقوط بازار، Aave به طور پیوسته بالای 130 دلار معامله می شد و به نظر نمی رسد که بتواند این بار را حفظ کند، با فرض اینکه حتی به آن ارزش رسیده باشد. Aave هنوز هم می‌تواند یک سرمایه‌گذاری قوی باشد، اما به نظر می‌رسد که ایمان به آنچه می‌تواند ارائه دهد رو به کاهش است.

اتریوم تقویت می شود

اتریوم دوباره در حال افزایش است و این بار می تواند پایدارتر باشد. سرمایه گذاران خوشحال خواهند شد که روند کاهشی متوقف شده و همچنین اتریوم اکنون دوباره رو به افزایش است. در زمان انتشار، ارزش بازار آن به حدود 430 میلیارد دلار افزایش یافته است.

اتریوم در زمان انتشار به قیمت 3590.39 دلار به ازای هر واحد به فروش می رسد و در معاملات درون هفته ای بیش از 3620 دلار به فروش می رسد. در حال حاضر امید زیادی در اطراف اتریوم و همچنین هیجان بیشتری وجود دارد.

فاصله کاردانو تا 1 دلار چقدر است؟

پیشرفت در چند روز اخیر، دارندگان کاردانو را خوشبین تر کرده است. کاردانو برای دستیابی به چیزهای مهمی تلاش کرده بود اما در ماه مارس در نقاط مختلف به 0.80 دلار نزدیک شد.

Cardano با قیمت 0.6607 دلار معامله می شود و ممکن است قبل از رسیدن به 1 دلار نیاز زیادی باشد. با این حال، کارشناسان همچنان بر این باورند که کاردانو می تواند به این ارزش برسد و این کار را قبل از نیمه راه سال انجام دهد.

قول پیش فروش Kelexo

Kelexo یک پروژه DeFi است که به سرعت در حال رشد است و چندین طرفدار دارد. مهم ترین جذابیت این پروژه، ترکیب جالب سودمندی و بازده آن است که برای کاربران و سرمایه گذاران جذاب است. Kelexo می تواند بازار وام دهی را در اختیار بگیرد و حتی از توکن هایی مانند AAVE پیشی بگیرد.

دارای بسیاری از ویژگی های جالب است که آن را متفاوت اما مهمتر از آن برای کاربران بهتر می کند. Kelexo انعطاف پذیرتر است و امکان پرداخت با استفاده از دارایی های مختلف را فراهم می کند. کاربران همچنین می‌توانند توکن‌های خود را مستقیماً روی پلتفرم بدون هیچ کمیسیونی مبادله کنند. Kelexo همچنین دارای سرعت و کارایی است که آن را به گزینه ای عالی برای کاربران تبدیل می کند. Kelexo با قیمت 0.05 دلار در مرحله دوم پیش فروش خود قرار دارد.

برای آشنایی بیشتر با این پروژه، از وب سایت پیش فروش Kelexo (KLXO) دیدن کنید

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا