اخبار رمز ارز

Kelexo عید پاک را با پیش فروش مرحله 2 جشن می گیرد

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

با آماده شدن بخش defi برای تجدید حیات، Kelexo مرحله 2 پیش فروش خود را در میان جشن های عید پاک راه اندازی می کند.

وام‌دهی همتا به همتا (P2P) یک روایت اصلی در صنعت مالی غیرمتمرکز (defi) در سال 2024 خواهد بود، زیرا خود این بخش به نظر می‌رسد از ارزش کل قفل شده 185 میلیارد دلاری در سال 2021 عبور کند.

و در حوزه وام‌دهی P2P، پروتکل‌های جدیدتر و مبتکرانه‌تر جایگزین بزرگ‌ترین سودآوران 2021 مانند Aave و Compound شده‌اند که نتوانسته‌اند جذابیت واقعی و ملموس با مخاطبان گسترده‌تر به دست آورند.

یک رقیب جدید در حال به چالش کشیدن تاج در بخش وام دهی است. پیش فروش آن در مرحله 2 راه اندازی پیش فروش خود، کل سرمایه گذاری تازه را جذب می کند. Kelexo (KLXO) که در حال ساخت اولین بازار وام غیرمتمرکز P2P در نوع خود است، نقطه ورود ایده آلی را برای سرمایه گذاران بالقوه با قیمت 0.05 دلار ارائه می دهد، با سود سهموی به طور بالقوه در چارچوب در سال 2024 و پس از آن.

پایین آمدن وام های همتا به همتا

در اصل، وام دهی P2P وام گیرندگان و وام دهندگان را مستقیماً تحت پارادایم defi پیوند می دهد. این مفهوم به عنوان جایگزینی برای بانکداری سنتی و خدمات وام دهی مطرح شده است. پروتکل‌های وام‌دهی P2P عملیات وام‌دهی غیرمتمرکز را امکان‌پذیر می‌سازد و به افرادی که در غیر این صورت قادر به گرفتن وام با بانک‌ها یا مؤسسات نیستند، می‌توانند بدون استفاده از هیچ واسطه‌ای این کار را انجام دهند.

وام گیرندگان می توانند با شرایط مطلوب از اعتبار استفاده کنند، در حالی که وام دهندگان می توانند تحت این ترتیب ROI بسیار بهتری کسب کنند. این وام گیرندگان را قادر می سازد بدون نیاز به فروش رمزنگاری خود پول دریافت کنند، از درآمد وام برای نیازهای شخصی خود استفاده کنند و وام را بازپرداخت کنند تا کنترل دارایی های خود را دوباره به دست آورند. برای وام‌دهندگان، وام‌دهی کریپتو به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا با اعطای وام بخشی از دارایی‌های خود، دارایی‌های خود را برای ایجاد بازدهی افزایش دهند.

نقش پلتفرم‌های وام‌دهی کریپتو در وام‌دهی P2P

پلتفرم‌های وام‌دهی کریپتو نقش مهمی در پرداخت وام‌های رمزنگاری دارند و وام‌گیرندگان و وام دهندگان را در یک پلتفرم برای انجام چنین عملیاتی گرد هم می‌آورند. برخی بر اساس میزان اعتبار وام گیرندگان متفاوت هستند، اغلب تا 50 درصد دارایی های دیجیتال آنها، در حالی که سایر پلتفرم ها نرخ های بالاتری را مجاز می دانند. همچنین، وام گیرندگان معمولاً می توانند تا زمانی که بتوانند قبل از پایان مدت معین بازپرداخت کنند.

حلقه های عید پاک در مرحله 2 پیش فروش Kelexo

پروتکل‌های وام‌دهی غیرمتمرکز از سال 2017 وجود داشته است، به طوری که Aave (که قبلا ETHLend نامیده می‌شد) این شانس را داشت که دو دوره افزایشی را در سال‌های 2017 و 2021 تجربه کرد. مانع ورود از نظر دانش فنی که کاربران بالقوه باید داشته باشند.

اینجاست که Kelexo وارد می‌شود. Kelexo در حال تکرار مفهوم وام‌دهی غیرمتمرکز با ساختن بازار وام‌دهی P2P برجسته در نوع خود است، که قرار است تعداد زیادی از افراد را وارد web3 کند و با راه‌حل ابتکاری خود که فرآیند فهرست‌بندی وام‌ها را تقلیل می‌دهد، مقابله کند. و تنها با چند کلیک از وام استفاده کنید.

توکن بومی و حاکمیتی پلتفرم، Kelexo، با قیمت 0.05 دلار در مرحله 2 راه اندازی پیش فروش آن به فروش می رسد. این یک نقطه ورود عالی برای سرمایه گذاران بالقوه ای است که روی تجدید حیات تمام عیار شرط بندی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به پیش فروش Kelexo یا وب سایت مراجعه کنید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا