اخبار رمز ارز

IoTeX (IOTX) برنده روز

IoTeX (IOTX)یک شبکه غیرمتمرکز از کاربران، توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارهایی که پلتفرم IoTeX را به طور مشترک کنترل و استفاده می‌کنند و اکنون IOTX برترین برنده روز است.

علاوه بر این، IoTeX در” سیلیکون  ولی” مستقر است و توسط یک تیم جهانی متشکل از بیش از 30 مهندس، محقق و سرپرست برتر از شرکت‌ها یا سازمان‌هایی مانند Google، Facebook، Uber، Bosch و…  پشتیبانی می‌شود. IoTeX مبتنی بر مفهوم IoT (اینترنت اشیا) است.

علاوه بر این، IOTX یک کوین بومی است که پروتکل بلاک چین زیرلایه را کنترل می کند در حالی که به عنوان گس برای پروتکل بلاک چین استفاده می شود. IoTeX مکانیسم های زیادی دارد که حریم خصوصی کاربران و تراکنش ها را تضمین می کند. برخی از آنها امضاهای حلقه و کد پرداخت قابل اعتماد است که آدرس گیرنده تراکنش را پنهان می کند. IoTeX یک بلاک چین سریع، با کارایی بالا و سازگار با EVM ساخته و راه اندازی کرده است که انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را برای برنامه های مختلف فراهم می کند.

بر این اساس، CoinMarketCap، قیمت  IoTeX (IOTX)به مقدار 0.1363 دلار می باشد و با حجم معاملات 24 ساعته 311,389,664 دلار معامله می شود. در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد افزایش داشته است. عرضه در گردش IOTX 9.54B IOTX است. می‌توان آن را در صرافی‌های برتر ارز دیجیتال مانند Binance، Mandala Exchange، Huobi Global، KuCoin و Coinbase Exchange معامله کرد.

نمودار قیمت 24 ساعته IOTX را نشان می دهد در 24 ساعت گذشته از 0.127 دلار به 0.136 دلار افزایش یافته است. اگر این روند صعودی ادامه یابد، می‌توان انتظار داشت که IOTX به نقاط بیشتری برسد. از این پس، با به‌روزرسانی‌های آتی، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که IOTX به زودی به بالاترین حد خود برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا