اخبار رمز ارز

FLOKI در سود روزانه پیش از سوزاندن توکن 45 میلیون دلاری است

FLOKI با افزایش 70 درصدی در بازار امروز صدرنشین شد و پنجمین سکه بزرگ میم شد.

به نظر می رسد که بخش سکه میم بیشترین سود را در بازار گاوی فعلی داشته باشد. امروز، ارزش کل بازار میم کوین ها به 62 میلیارد دلار رسید که 9 درصد در 24 ساعت افزایش یافت. FLOKI امروز به عنوان برترین برنده ظاهر شد و بیش از 70% رالی کرد و به بالاترین حد خود نزدیک شد.

افزایش روز جمعه همچنین باعث شد که FLOKI از نظر ارزش بازار از BONK و Fantom پیشی بگیرد. اگرچه این افزایش عمدتاً به بازار کلی گاوی نسبت داده می شود، چندین پیشرفت اضافی در اکوسیستم FLOKI باعث شده است که کاربران به سمت توکن میم با تم وایکینگ سوق دهند.

تیم FLOKI امروز اعلام کرد که پرچم‌دار بازی متاورس P2E آن، Valhalla، در شبکه آزمایشی راه‌اندازی شده است و در اواخر سال جاری بر روی شبکه اصلی عرضه خواهد شد. FLOKI همچنین 45 میلیون دلار توکن را در روز شنبه می سوزاند و به طور قابل توجهی عرضه میم کوین در گردش را کاهش می دهد.

ژتون برنامه شرط بندی در شبکه‌های زنجیره‌ی هوشمند اتریوم و بایننس به بالاترین میزان TVL بی‌سابقه خود رسید و از 420 میلیون دلار گذشت. اوایل این هفته، این توکن در صرافی محبوب رمزارز Uphold نیز فهرست شد.

این آخرین نقاط عطف باعث ایجاد احساسات مثبت در بازار برای FLOKI شده است، زیرا شاخص ترس و طمع فعلی نشانه طمع شدید را نشان می دهد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا