اخبار رمز ارز

Flipside شاهد افزایش پذیرش EVM در سال 2024 برای جایگزین های مقرون به صرفه اتریوم است


Flipsides می‌گوید تقاضای مداوم برای جایگزین‌های اقتصادی برای اتریوم، پروژه‌های لایه ۲ بیشتری را برای اولویت‌بندی کاهش هزینه‌های کاربر نهایی در سال جاری سوق می‌دهد.

Flipside که یک پلتفرم داده بلاک چین است، اعلام کرد که اتریوم در سال 2024 به دلیل تقاضای مداوم برای جایگزین های مقرون به صرفه و تکثیر شبکه های لایه 2 سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) با رقابت شدید در فضای بلاک چین روبرو خواهد شد. یک گزارش تحقیقاتی اخیر

به گفته تحلیلگران، بخش قابل توجهی از کاربران EVM به دلیل جذابیت کارمزدهای کمتر و تراکنش های سریع تر ارائه شده توسط راه حل های لایه 2 در حال ظهور، اکنون به طور فعال گزینه های جایگزین برای اتریوم را بررسی می کنند. اهمیت این تغییر توسط الگوهای تاریخی تاکید می‌شود، جایی که روند صعودی گذشته با پروتکل‌های مبتنی بر اتریوم منجر به افزایش هزینه‌های تراکنش شده است.

نیاز مستمر به جایگزین‌های مقرون‌به‌صرفه برای اتریوم، به‌علاوه افزایش تعداد لایه‌های ۲ سازگار با EVM، پروژه‌های لایه ۲ بیشتری را تحت فشار قرار می‌دهد تا بر کاهش هزینه‌های کاربر نهایی تمرکز کنند.»

فلیپساید

چشم انداز رقابتی بیشتر با تعداد روزافزون شبکه های لایه 2 سازگار با EVM شکل می گیرد که پروژه های لایه 2 را متقاعد می کند تا به سمت اولویت بندی کاهش هزینه برای کاربران نهایی حرکت کنند. به عنوان بخشی از این تکامل، نشانه‌های حاکمیتی شبکه‌های لایه ۲ مانند Optimism (OP)، Arbitrum (ARB) و Polygon (POL) توجه جدیدی را به خود جلب می‌کنند.

توانایی این توکن‌های حاکمیتی برای تأثیرگذاری بر مزیت رقابتی هر شبکه، نقش اصلی را در روایت لایه ۲ ایفا می‌کند.»

فلیپساید

علاوه بر پویایی، ارتقای Dencun برنامه ریزی شده اتریوم، دارای ویژگی جدیدی به نام “blobs” است که امکان ذخیره قطعات بزرگ داده بر روی بلوک های اتریوم از طریق EIP-4844 را دارد، پیش بینی می شود که رقابت را تقویت کند. Flipside می‌گوید حباب‌ها فضای بلوک را در شبکه اصلی افزایش می‌دهند و توان عملیاتی شبکه‌های لایه ۲ را افزایش می‌دهند و موقعیت غالب اتریوم را بیشتر به چالش می‌کشند.

تحلیلگران در بانک رمزنگاری مایک نووگراتز، گلکسی دیجیتال، احساسات موازی را تکرار می‌کنند و پیش‌بینی می‌کنند سال 2024 محوری برای اتریوم در میان افزایش ریسک‌های افزایش یافته توسط دیگر بلاک‌چین‌های لایه-1 باشد.

Galaxy Digital معماری ماژولار اتریوم، به‌ویژه انواع مختلف جمع‌آوری، را به عنوان منبع چالش‌های بالقوه و خطرات فناوری به دلیل مراحل اولیه توسعه آن‌ها برجسته می‌کند. گلکسی دیجیتال با جدا کردن Solana به عنوان رقیب اصلی با معماری یکپارچه متمایز خود، آن را به عنوان رقیب اصلی در برابر اتریوم در سال جاری قرار می دهد.

ما را در Google News دنبال کنیدنوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا