اخبار رمز ارز

ETF های بیت کوین از دارایی های سنتی پیشی می گیرند، MicroStrategy به 700 میلیون دلار سرمایه گذاری می شود

مایکل سیلر، مدیر عامل MicroStrategy معتقد است که ETF های بیت کوین از طلا پیشی گرفته و با S&P 500 رقابت می کنند و این شرکت سرمایه گذاری 700 میلیون دلاری بیت کوین را آماده می کند.

سیلر گفت: «ما فکر می‌کردیم که شاید بیت‌کوین رقیبی برای طلا باشد، اما در واقع رتبه اول را کسب کرده است، و اکنون شروع به شکست در ETF‌های شاخص S&P 500 کرده است.

به گفته مدیر اجرایی MicroStrategy، ETF های بیت کوین به زودی می توانند از ETF های طلا که به طور سنتی بزرگترین ETF کالا در ایالات متحده هستند، بهتر عمل کنند.

تحقیقات BitMEX نشان می‌دهد که از زمان شروع آن کمتر از دو ماه پیش، صندوق‌های ETF بیت‌کوین با وجود خروجی‌های قابل‌توجه از Grayscale Bitcoin Trust، ۸.۵ میلیارد دلار ورودی خالص جذب کرده‌اند.

iShares Bitcoin Trust و Fidelity Wise Bitcoin Origin Trust در اولین ماه خود جریان های ورودی تاریخی را ثبت کردند و آنها را در بین 20 ETF پرمعامله قرار دادند.

در 5 مارس، ETF بیت کوین بلک راک شاهد جریان خالص ورودی 788 میلیون دلاری بود که یک رشد روزانه بی سابقه را برای وسیله سرمایه گذاری به ثبت رساند. به نظر می رسید که معامله گران از افت بازار سود می برند.

Saylor ETF ها را به عنوان یک API جهانی برای سرمایه گذاران توصیف کرد که انتقال آسان بین صندوق ها را تسهیل می کند و دسترسی به بیت کوین را فراهم می کند. این نوآوری موانع استفاده از بیت کوین (BTC) را به عنوان وثیقه کاهش داده است و به سرمایه گذاران جریان اصلی فرصت ها و عملکردهای مالی جدیدی ارائه می دهد.

سایلور بر اهمیت ETF ها در گسترش دسترسی مالی تاکید کرد و بر نقش صندوق در ادغام بیت کوین در پرتفوی های سرمایه گذاری سنتی تاکید کرد.

MicroStrategy عرضه اسکناس متمرکز بر بیت کوین را افزایش می دهد

MicroStrategy عرضه خصوصی 700 میلیون دلاری اسکناس‌های ارشد قابل تبدیل 0.625% را در موعد مقرر در سال 2030 اعلام کرد، با گزینه‌ای برای خریداران اولیه برای خرید 100 میلیون دلار اضافی اسکناس.

در ابتدا روی 600 میلیون دلار تعیین شده بود، انتظار می‌رود عرضه افزایش یافته تا 8 مارس بسته شود. تحت شرایط خاصی، اسکناس‌هایی که سود نیمه‌سالانه دارند، ممکن است به پول نقد، سهام عادی کلاس MicroStrategy یا ترکیبی تبدیل شوند.

MicroStrategy قصد دارد از درآمد حاصله برای خرید بیت‌کوین بیشتر و برای اهداف کلی شرکت استفاده کند و انتظار دارد در صورت خرید کامل اسکناس‌های اضافی، درآمد خالص تقریباً 684.3 میلیون دلار یا تا 782 میلیون دلار برسد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا