اخبار رمز ارز

Dogecoin، Shiba Inu، Floki Surge

20 آوریل روز دوج نامگذاری شد و 24 ساعت بعد، Dogecoin – سکه محبوب با مضمون سگ – یکی از چندین موردی بود که ارزش آن به طور قابل توجهی افزایش یافت زیرا بازار ارزهای دیجیتال جایگاه خود را دوباره کشف کرد.

Dogecoin جای خود را پیدا می کند

بر اساس وب‌سایت جمع‌آوری داده‌های رمزنگاری CoinMarketCap، Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت گذشته 6.22 درصد افزایش یافته است، یک بازه زمانی که بیش از 1.5 میلیارد دلار ارزش DOGE را تغییر داده است.

قیمت فعلی 0.1615 دلاری دوج کوین به ازای هر توکن نیز نسبت به هفت روز قبل 6.2 درصد بهبود یافته و نسبت به ماه قبل 3.6 درصد افزایش یافته است. با این حال، هنوز نزدیک به 19 درصد کمتر از ارزش خود نسبت به 14 روز گذشته است.

شیدایی میم کوین بازگشته است: قیمت های DOGE، SHIB، FLOKI افزایش یافت - 1
نمودار قیمت DOGE 24hr | منبع: CoinMarketCap

شیبا اینو با دو رقم

رتبه یازدهم از نظر ارزش بازار در بازار گسترده‌تر کریپتو، و دومین میم کوین بزرگ در جهان، Shiba Inu (SHIB) نیز 24 ساعت خوب را پشت سر گذاشت. قیمت آن در این مدت بیش از 16 درصد افزایش یافت.

شیدایی میم کوین بازگشته است: قیمت های DOGE، SHIB، FLOKI افزایش یافت - 2
نمودار قیمت 24 ساعته SHIB | منبع: CoinMarketCap

این نشان دهنده ادامه روند صعودی شیبا اینو است که بیش از یک هفته پیش و پس از یک دوره اصلاح آغاز شد. بهبود قیمت با حجم معاملات 24 ساعته 1.4 میلیارد دلاری همراه بود که DOGE را به هشتمین ارز دیجیتال پرمعامله در بازار تبدیل کرد.

فلوکی: بهترین اجرا در میان 5 سکه بزرگ میم

در میان پنج سکه بزرگ میم بر اساس ارزش بازار، فلوکی (FLOKI) بیشترین افزایش قیمت را در 24 ساعت گذشته به ثبت رساند.

با توجه به CoinMarketCap، FLOKI که با قیمت 0.0001705 دلار معامله می شود، بیش از 20 درصد افزایش یافته است، حتی اگر حجم معاملات بسیار کمتری نسبت به DOGE و SHIB در 360 میلیون دلار داشته باشد.

شیدایی سکه مم بازگشت: قیمت های DOGE، SHIB، FLOKI - 3
نمودار قیمت 7 روزه FLOKI | منبع: CoinMarketCap

سطح فعلی FLOKI نیز بیش از 16 درصد بالاتر از سطح یک هفته قبل و حدود 454 درصد بهتر از یک سال قبل است.

با این حال، میم کوین در بازه‌های زمانی 14 و 30 روزه همچنان در قرمز است و در طول هفت روز نزدیک به 17 درصد کاهش یافته و در 30 روز بیش از 23 درصد بدتر است.

به طور کلی، برترین میم کوین از نظر عملکرد قیمت در 24 ساعت گذشته ERC20 است که ارزش آن در آن زمان 1231 درصد افزایش یافته است.

Solama، Popcat و Bonk (BONK) نیز عملکردهای برتر را به ثبت رساندند و قیمت آنها به ترتیب 96، 48 و 41 درصد افزایش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا