اخبار رمز ارز

Deribit پیش بینی می کند 15 میلیارد دلار در گزینه های رمزنگاری این هفته منقضی می شود

صرافی گزینه‌های ارز دیجیتال Deribit برای یک هفته رکوردشکنی با بیش از 15 میلیارد دلار گزینه برای بیت‌کوین و اتریوم منقضی می‌شود.

در این بیانیه تاکید شده است که “بیش از 15 میلیارد دلار از گزینه‌های بهره باز فرضی (OI) در این هفته منقضی می‌شود، که یک رویداد تاریخی در تاریخ عملیاتی Deribit است. این جمعه قرار است شاهد یکی از بزرگترین انقضای قراردادهای آپشن پلتفرم باشیم.

انقضا شامل 9.5 میلیارد دلار سود باز گزینه های BTC از 26.3 میلیارد دلار و 5.7 میلیارد دلار در بهره باز گزینه های ETH از 13.2 میلیارد دلار است که به ترتیب 40 درصد و 43 درصد از کل OI را تشکیل می دهند.

جزئیات بیشتر ارائه شده توسط Deribit تأثیر شرایط فعلی بازار را بر این انقضا نشان می دهد.

برای گزینه های بیت کوین، در سطح قیمت [$70,000]، 3.9 میلیارد دلار در پول منقضی می شود. به طور مشابه، برای گزینه های ETH، 2.6 میلیارد دلار منقضی می شود،” Derebit توضیح داد.

Deribit پیش بینی می کند 15 میلیارد دلار در گزینه های رمزنگاری این هفته منقضی می شود - 1

این ارقام به طور قابل توجهی بالاتر از حد معمول هستند که به افزایش قیمت اخیر در هر دو ارز دیجیتال نسبت داده می شود. انتظار می‌رود این امر به دلیل انقضای بیشتر پول (ITM) و کاهش تأثیر سطوح حداکثر درد پایین‌تر، فشار یا نوسانی را بر دارایی‌های پایه ایجاد کند.

Deribit با تجزیه و تحلیل جنبه نوسانات بازار، به یک ترکیب در سطح نوسانات برای هر دو BTC و ETH اشاره می کند. سطوح نوسان ضمنی فعلی (IV) برای گزینه‌های 29 مارس به ترتیب 63 و 67 درصد است و پیش‌بینی می‌کند که در طول منحنی به 80 درصد سالم‌تر برسد. مشاهدات نشان می دهد که فعالان بازار تا زمان انقضا نوسانات قیمت قابل توجهی را پیش بینی نمی کنند.

Derebit علاوه بر این فاش کرد: “465 میلیون دلار در BTC March Future به اضافه 230 میلیون دلار در آینده ETH مارس منقضی خواهد شد”، که در مجموع حدود 695 میلیون دلار از 1.9 میلیارد دلار موجود در حال حاضر باقی مانده است.

این پلتفرم همچنین علاقه آزاد فعلی به معاملات آتی تاریخ‌دار خود را برجسته می‌کند و بیان می‌کند که OI فعلی در معاملات آتی تاریخ‌گذاری شده آن‌ها 1.9 میلیارد دلار، بالاترین عدد OI در بین هر بازار ارز دیجیتال است که بر اساس سالانه 15 تا 20 درصد هدایت می‌شود.

سطح بالای سود ناشی از بازده قابل توجه ایجاد شده است که باعث پیش بینی قابل توجهی برای فعالیت تجاری قابل توجه در طول دوره انقضا می شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا