اخبار رمز ارز

DeeStream کشش، TRX و ETH افزایش می یابد. SHIB 230 درصد افزایش یافت

جهش بازاری که صنعت کریپتو در حال تجربه است، تأثیرات موجی بر پروژه های Web3 مانند DeeStream (DST) داشته است. نهنگ های سرمایه گذار در پروژه هایی مانند Tron (TRX) و Ethereum (ETH) می خواهند سبد خود را گسترش دهند. DeeStream (DST) پروژه ای نویدبخش است زیرا پیش بینی می شود ارزش پیش فروش آن 20 برابر شود زیرا Shiba Inu (SHIB) 230 درصد افزایش می یابد.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

ترون (TRX) قوی ایستاده است

ترون (TRX) یک پلتفرم بلاک چین است که ادعا می‌کند بر روی توانمند ساختن سازندگان برای مالکیت و کسب درآمد از محتوای خود متمرکز است. Tron از فرمت ها و پلتفرم های مختلف محتوا از جمله پخش جریانی، میزبانی ویدیو و شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند.

برای ترون، نقاط قوت به معنای توان عملیاتی بالاتر نسبت به سایر شبکه های بلاک چین مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) است. این پروژه همچنین دارای ساختار شبکه قوی و بسیار در دسترس است.

قراردادهای هوشمند را می توان به روش های مختلف در شبکه Tron ایجاد کرد و آن را مقیاس پذیر می کند. همچنین کارمزد تراکنش های پایینی را ارائه می دهد که آن را برای همه انواع کاربران جذاب می کند. در زمان نگارش این مقاله، Tron با 0.1372 دلار مبادله می کند که نشان دهنده افزایش قابل قبولی نسبت به 0.1427 دلار در هفته قبل و کاهش نسبت به 0.1215 دلار در ماه قبل است.

اتریوم (ETH) از 3000 دلار فراتر رفت

اتریوم (ETH)، دومین رمزارز بزرگ جهان نیز اخیراً سودهای مناسبی را ثبت کرده است. در زمان انتشار، ETH در حدود 3780 دلار در نوسان است که نشان دهنده افزایش از 3469 دلار در هفته قبل و 2324 دلار در ماه قبل است.

این موضوع منجر به گمانه زنی های صنعت شده است مبنی بر اینکه اتریوم با قیمت بالای 4724 دلاری خود مطابقت خواهد داشت و حتی به زودی از آن پیشی می گیرد.

اتریوم برای رفع فقدان ویژگی قرارداد هوشمند در شبکه بیت کوین تاسیس شد. اکنون، این شبکه از dApps، NFT و بازی ها پشتیبانی می کند. پروژه DeeStream (DST) بر روی شبکه بلاک چین اتریوم ساخته شده است.

هزینه های گاز بالا و نوسانات برخی از مشکلات شبکه اتریوم (ETH) است، اما انتظار می رود انتقال آن به الگوریتم اجماع اثبات سهام (POS) مشکل دوم را حل کند.

شیبا اینو (SHIB) سر به فلک می کشد

سکه میم شیبا اینو (SHIB) به طرز شگفت انگیزی افزایش یافته است. یک ماه پیش 0.000008866 دلار بود اما به 0.0000137 دلار یک هفته پیش و 0.00003146 ​​دلار امروز افزایش یافت.

به‌عنوان یک دارایی صرفاً سفته‌بازی رمزنگاری، بسیاری پیشنهاد می‌کنند که این موردی است که جزر و مد کریپتو تمام دارایی‌ها را در اینجا بالا می‌برد. صرف نظر از این، چنین جهش های رشدی باعث افزایش فعالیت نهنگ های سرمایه گذار می شود که به دنبال گسترش سبد خود هستند.

با یک رویداد راه اندازی پیش فروش در گوشه و کنار، DeeStream (DST) 0.040 دلار قیمت دارد. اما پتانسیل رشد آن شگفت انگیز است. گمانه زنی های صنعت حاکی از آن است که ممکن است در عرض چند ماه تا 20 برابر ارزش پیش فروش خود افزایش یابد.

DeeStream (DST) یک پلتفرم استریم غیرمتمرکز است که بر روی پلتفرم بلاک چین اتریوم (ETH) ساخته شده است تا تجربه کاربری طرفداران و استریمرها را به طور یکسان بهبود بخشد.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا