اخبار رمز ارز

Chainlink و Polygon منتظر راه اندازی DeeStream هستند، InQubeta با سرمایه گذاری هوش مصنوعی به چالش می کشد

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

اوراکل‌های بلاک چین، Chainlink و Polygon، اولین DeeStream را پیش‌بینی می‌کنند، در حالی که InQubeta با مدل سرمایه‌گذاری خلاقانه هوش مصنوعی خود، صحنه را مختل می‌کند.

پس از تصمیم اخیر SEC برای بیت کوین ETF، چشم انداز اوراکل بلاک چین پر از هیاهو است. با افزایش پیش بینی ها برای DeeStream (DST) در میان بازیگران اصلی مانند Chainlink و Polygon، InQubeta (QUBE) به عنوان یک رقیب قدرتمند ظاهر می شود و رویکردی پیشگامانه برای سرمایه گذاری هوش مصنوعی ارائه می دهد.

DeeStream: انقلابی در جریان با فناوری بلاک چین

DeeStream در حال تغییر در بازی استریم است و سطح جدیدی از نوآوری را به میز می آورد که سرمایه گذاران در دنیای Chainlink و Polygon را سر و صدا کرده است.

ماموریت DeeStream ایجاد انقلابی در استریمینگ با کنار گذاشتن مدل‌های سنتی و استفاده از فناوری بلاک چین برای ایجاد یک پلتفرم غیرمتمرکز است که به تولیدکنندگان محتوا حق آنها را می‌دهد.

این پروژه هنوز در مراحل اولیه است. توکن اصلی آن، DST، پیش فروش است. با عرضه محدود 300 میلیون توکن – که 210 میلیون آن برای کمپین پیش فروش اختصاص داده شده است – بسیاری از سرمایه گذاران برترین سکه های رمزنگاری مانند Chainlink (LINK) و Polygon (MATIC) قبلاً خرید کرده اند.

آن‌ها منتظر راه‌اندازی این پلتفرم هستند تا به ویژگی‌های آن دسترسی پیدا کنند و DST‌های خریداری‌شده خود را دریافت کنند.

InQubeta: تغییر سرمایه گذاری هوش مصنوعی با بلاک چین

در حالی که مرکز توجه روی DeeStream است، بازیکن دیگری در صحنه ICO بلاک چین در حال انجام برخی حرکات جدی است.

InQubeta، رقیب Chainlink که نحوه تعامل سرمایه گذاران با استارت آپ های فناوری هوش مصنوعی را تغییر می دهد. با حجم پیش فروش بیش از 12 میلیون دلار – ناشی از فروش بیش از 906 میلیون توکن به حامیان اولیه – به نظر می رسد InQubeta در سال 2024 رشد چشمگیری داشته باشد.

InQubeta از فناوری بلاک چین استفاده می کند تا سرمایه گذاری های کسری را با استفاده از توکن های QUBE خود فعال کند و راه های جدیدی را برای سرمایه گذاران برای ورود به فعالیت های هوش مصنوعی باز کند. این حرکت فرصت های سرمایه گذاری را در دسترس تر می کند.

InQubeta با تبدیل جوایز یا سهام به NFTهای پرطرفدار، برشی ملموس از موفقیت استارت آپ های هوش مصنوعی را به سرمایه گذاران می دهد.

با در دست داشتن توکن‌های QUBE، این پلتفرم یک موقعیت برد-برد را ایجاد می‌کند که در آن استارت‌آپ‌ها بودجه حیاتی دریافت می‌کنند و سرمایه‌گذاران به سراغ جدیدترین فناوری هوش مصنوعی می‌روند.

فراتر از تبلیغات پیش فروش، InQubeta برنامه های بزرگی دارد. آنها دارند خود را تقویت می کنند بازار سرمایه گذاری مبتنی بر NFT، معرفی یک سیستم Swap، و راه اندازی یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO).

بعلاوه، پس از یک ممیزی کامل، هکن قرارداد هوشمند خود را تأیید کرد و اعتماد به امنیت و قابلیت اطمینان آن را افزایش داد.

با ورود پیش فروش InQubeta به مرحله 9 (با قیمت QUBE 0.028 دلار)، اکنون زمان مناسبی برای کاوش عمیق تر در این پروژه امیدوارکننده ارز دیجیتال ICO است.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا