اخبار رمز ارز

7 ارز دیجیتال که باید با افزایش رشد بازار تماشا کنید

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در میان یک بازار پویا، هفت ارز دیجیتال به دلیل ابزارهای نوآورانه و عملکرد نویدبخش بازار قابل توجه هستند و فرصت‌های سرمایه‌گذاری فراتر از بیت کوین را آشکار می‌کنند.

بازار ارزهای دیجیتال شاهد رشد قابل توجهی است، به طوری که بیت کوین اکنون از 70000 دلار فراتر رفته است و لحظه ای مهم برای سرمایه گذاران برای کشف فرصت های بالقوه است.

با گسترش بازار، این قطعه به هفت ارز رمزنگاری شده می پردازد که بر اساس کاربرد، عملکرد بازار، و ویژگی های نوآورانه، توکنومیک، روایت ها، نظرات کارشناسان و امنیت برجسته می شوند.

دود

Smog بهترین انتخاب برای بهترین ارز دیجیتال برای خرید در حال حاضر است. این پروژه یک مورد استفاده بی‌سابقه از میم کوین را ارائه می‌کند، که روی اتریوم و سولانا راه‌اندازی شده و «بزرگ‌ترین ایردراپ تمام دوران» را اجرا می‌کند.

اسماگ به عنوان یک سکه میم با مضمون اژدها «بر میدان نبرد کریپتو حکومت می‌کند و همه دشمنانش را می سوزاند».

تا به حال این کار را انجام داده است و با 365 درصد رشد در این ماه از بازار بهتر عمل کرده است و در حال حاضر ارزش بازار 240 میلیون دلاری را در اختیار دارد.

7 ارز دیجیتال که باید با افزایش رشد بازار تماشا کنید - 1

رویکرد چند زنجیره‌ای آن به اثبات رسیده است که دسترسی به دو بازار برجسته‌ترین میم کوین صنعت را فراهم می‌کند.

اما ایردراپ آن نیز به موفقیت آن کمک کرده است و تیم 35 درصد از کل عرضه را به این هدیه اختصاص داده است.

سرمایه گذاران مه دود با خرید و نگه داشتن توکن واجد شرایط هستند یا می توانند با انجام کارهایی که در صفحه Zealy پروژه مشخص شده است شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.

ماموریت‌ها جامعه پروژه را تقویت می‌کنند، که شامل ماموریت‌هایی مانند توییت کردن درباره Smog یا پیوستن به کانال‌های رسانه‌های اجتماعی آن است.

علاوه بر این، Smog یک مکانیسم staking را راه اندازی کرده است که 42٪ APY ثابت را ارائه می دهد. این به دارندگان انگیزه می‌دهد تا توکن‌های خود را قفل کنند و فشار فروش را به حداقل برساند و در عین حال جریان تقاضای بالقوه را اضافه کند.

سرمایه گذاران در حال حاضر می توانند در هنگام خرید Smog از وب سایت پروژه، 10 درصد تخفیف دریافت کنند. با این حال، آنها باید سریع عمل کنند زیرا این پیشنهاد به زودی به پایان می رسد.

بیت کوین سبز

با افزایش قیمت بیت کوین و نزدیک شدن به نصف شدن، پروژه های مرتبط با بیت کوین پتانسیل بسیار زیادی دارند.

در مورد پروژه پیش فروش جدید گرین بیت کوین، این به موفقیت اولیه اولیه تبدیل شده است.

بیت کوین سبز با ارائه جایگزینی برای بیت کوین دوستدار محیط زیست، بومی بلاک چین اتریوم است و مکانیسمی برای پیش بینی کسب درآمد ارائه می دهد.

7 ارز دیجیتال که باید با افزایش رشد بازار تماشا کنید - 2

بیت کوین سبز با استفاده از مکانیزم استیک به جای استخراج، انتقادات زیست محیطی که بیت کوین معمولا دریافت می کند را رد می کند.

در نتیجه، گرین بیت کوین توسط رسانه های برجسته مورد استقبال قرار گرفته است، مانند Cointelegraph، Coinpedia، BeInCrypto و CoinGape که همگی آن را نشان می دهند.

مکانیسم سهام بیت کوین سبز در حال حاضر 140٪ APY را برای دارندگان فراهم می کند. با این حال، با رشد استخر سهام، این کاهش خواهد یافت.

یکی دیگر از مزیت‌های استیکینگ این است که در را به روی مکانیسم پیش‌بینی کسب درآمد سبز بیت کوین باز می‌کند. این پروژه از سهامداران دعوت می کند تا حدس بزنند که آیا قیمت بیت کوین در روز بعد افزایش می یابد یا کاهش می یابد تا جوایزی به دست آورند و تا 100٪ پاداش در بازی وجود دارد.

مورد استفاده قانع کننده آن مورد تایید جامعه سرمایه گذاران قرار گرفته است، با پیش فروش بیش از 3.2 میلیون دلار تاکنون.

با این حال، احساس فوریت بازار را فرا گرفته است، به طوری که قیمت بیت کوین سبز به طور فزاینده ای با پیشرفت کمپین افزایش می یابد. در حال حاضر با قیمت 0.8022 دلار، افزایش بعدی چهار روز دیگر رخ خواهد داد.

eTukTuk

با پروتکل خودروهای الکتریکی پیشگامانه eTukTuk به انقلاب هوش مصنوعی بپیوندید.

eTukTuk با قرار دادن راهبردی توک‌توک‌های برقی و ایستگاه‌های شارژ بدون آلایندگی در کشورهای در حال توسعه، ارزش عظیمی در دنیای واقعی ارائه می‌کند.

این پروژه از هوش مصنوعی برای به حداکثر رساندن کارایی و به حداقل رساندن اتلاف مواد استفاده می کند و با ارزش های اصلی پایداری همسو می شود.

هدف eTukTuk کاهش انتشار CO2، به حداقل رساندن مسائل بهداشتی مرتبط با کربن، و ریشه کن کردن نابرابری مالی در سراسر جهان است.

7 ارز دیجیتال که باید با افزایش رشد بازار تماشا کنید - 3

با این حال، این پروژه یک فرصت نادر است، زیرا در حال حاضر در حال پیش فروش است.

برخلاف بسیاری از رمزارزهای مرحله اولیه که با مسائل دنیای واقعی مقابله می‌کنند، eTukTuk در حال حاضر تاثیر خود را گذاشته است و با بزرگترین شرکت خصوصی سریلانکا، Capital Maharaja Group شریک شده است.

این نشان دهنده تعهد تزلزل ناپذیر تیم برای دستیابی به نتایج است و به آینده ای روشن اشاره می کند.

توکن اصلی پروژه، $TUK، به اکوسیستم نیرو می دهد و برای پرداخت هزینه خدمات استفاده می شود. این امر دسترسی همه جا را حتی برای 1.4 میلیارد بزرگسال بدون بانک در جهان تضمین می کند.

علاوه بر این، دارندگان $TUK می توانند دارایی های خود را از طریق مکانیسم سهام پروژه ترکیب کنند، که در حال حاضر 127% APY ارائه می دهد.

پیش فروش eTukTuk تاکنون بیش از 1.9 میلیون دلار جمع آوری کرده است و در حال حاضر 0.028 دلار قیمت دارد. با این حال، این قیمت در شش روز افزایش می یابد، بنابراین سرمایه گذاران بالقوه باید سریع عمل کنند.

بیت کوین ماینتریکس

بیت کوین ماینتریکس یکی دیگر از مراحل اولیه موفقیت ارز دیجیتال مرتبط با بیت کوین است. در حال حاضر در حال پیش فروش است و تاکنون 12 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

به نظر می رسد این پروژه با پیچیدگی و مسائل امنیتی مربوط به استخراج قدیمی و ابری مقابله کند.

این یک پروتکل مبتنی بر اتریوم است که به کاربران امکان می دهد بیت کوین را بدون زحمت و ایمن استخراج کنند.

7 ارز دیجیتال که باید با افزایش رشد بازار تماشا کنید - 4

از لحاظ تاریخی، استخراج بیت کوین برای کاربران معمولی کریپتو بسیار پیچیده بوده است. در همین حال، بسیاری از مردم به دلیل عدم شفافیت و نگرانی های امنیتی از استخراج ابری اجتناب می کنند.

بیت کوین ماینتریکس این مسائل را با یک راه حل یکپارچه، غیرمتمرکز و شفاف با محوریت توکن $BTCMTX برطرف می کند.

کاربران برای اعتبارات استخراج بیت کوین، BTCMTX دلار سرمایه گذاری می کنند، که می توانند برای قدرت استخراج ابری بسوزانند. سپس این به بیت کوین رایگان تبدیل می شود.

تحلیلگران برجسته این سیستم بی دردسر را ستایش کرده اند، به طوری که Jacob Bury حدس می زند که پس از راه اندازی در صرافی ها می تواند 10 برابر سود داشته باشد.

با توجه به اینکه بیت‌کوین ماینتریکس پاداش‌های واقعی بیت‌کوین را پرداخت می‌کند و کاربران باید توکن BTCMTX دلار را برای دسترسی به پروتکل نگه دارند، این امر تقاضای BTCMTX دلار را با قیمت بیت‌کوین همسو می‌کند و چشم‌اندازی صعودی برای پروژه ایجاد می‌کند.

قیمت فعلی پیش فروش BTCMTX دلار 0.014 دلار است، اما قرار است تا چهار روز دیگر افزایش یابد.

اسفنج

اسفنج که از لحاظ تاریخی به Pepe متصل است، پتانسیل بسیار زیادی را به عنوان سکه میم بعدی که می تواند منفجر شود را نشان می دهد. این توکن که در حال حاضر قدرت خود را نشان می دهد، 86 درصد در این هفته و 220 درصد در این ماه افزایش یافته است.

با این حال، با ارزش بازار 240 میلیون دلاری، پتانسیل صعودی فوق العاده ای وجود دارد.

این پروژه در می 2023 در کنار پپه راه اندازی شد و به سرعت راه خود را دنبال کرد و به ارزش 100 میلیون دلاری رسید و خریداران اولیه را 100 برابر کرد.

7 ارز دیجیتال که باید با افزایش رشد بازار تماشا کنید - 5

همچنین 30 هزار دنبال کننده در رسانه های اجتماعی، 13 هزار دارنده و 10 لیست صرافی برجسته جمع آوری کرد.

سپس، با تجاوز به بازار گاوی، تیم با بزرگترین ابتکار عمل خود بازگشت: Sponge V2.

این تیم با یک بازی مسابقه‌ای جدید P2E و مکانیک‌های شرط بندی، تلاش کرد تا ابزار مفید Sponge را تقویت کند، ثبات قیمت و شانس موفقیت پایدار آن را افزایش دهد.

همچنین از اتریوم به Polygon مهاجرت کرد و هزینه‌های کمتر و زمان اجرای سریع‌تر را تضمین کرد. علاوه بر این، این به Sponge مزیت حرکت اول را می‌دهد، زیرا میم سکه پیشرو Polygon است. در حال حاضر، Polygon دارای 1.1 میلیارد دلار TVL و 11.9 میلیارد دلار ارزش بازار است.

یکی دیگر از دلایلی که Sponge یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در حال حاضر است، پتانسیل برای لیست های صرافی قریب الوقوع است. Sponge V1 در چندین صرافی برتر فهرست شده بود، اما لیست Binance یا Coinbase را تضمین نکرد.

وب‌سایت V2 می‌گوید «تبادل‌های بزرگ‌تر و بهتر» در راه است، که ممکن است به سمت یکی از دو سنگین‌وزن حرکت کند. این تیم همچنین در چندین توییت بایننس را به صورت رمزآلود هشتگ کرده است که بر هیجان آن افزوده است.

متیس

در کنار رشد بیت کوین، اتریوم نیز در حال پیشرفت است و اخیراً از مرز 4 هزار دلار عبور کرده است. این پتانسیل عظیمی را برای پروژه های اکوسیستم اتریوم مانند متیس ارائه می دهد.

در حال حاضر متیس با قیمت 135 دلار معامله می شود که امروز 24 درصد، این هفته 35 درصد و در این ماه 54 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار 705 میلیون دلاری و حجم معاملات 24 ساعته 277 میلیون دلاری دارد که 544 درصد افزایش یافته است.

دلیل افزایش اخیر قیمت و حجم معاملات متیس این است که بایننس اعلام کرده است که این توکن را فهرست می کند. این امر دسترسی متیس را تقویت می کند و با پیشرفت بازار صعودی، پتانسیل نقدینگی بیشتری را فراهم می کند.

متیس یک شبکه لایه 2 اتریوم است که تراکنش های سریع تر و کم هزینه تر را امکان پذیر می کند. پیش‌بینی می‌شود که این پروژه در هفته‌های آینده با راه‌اندازی ارتقاء شبکه اتریوم، Decun، منفجر شود.

Decun تراکنش های لایه 2 را ارزان تر می کند، موارد استفاده بالقوه را گسترش می دهد و تجربه کاربر را افزایش می دهد.

در حالی که رمزارزهای لایه 2 زیادی در بازار وجود دارد، متیس به عنوان تنها رمزارز دارای ترتیب‌دهنده غیرمتمرکز متمایز است.

یک ترتیب‌دهنده هنگام گزارش دادن به زنجیره لایه 1، تراکنش‌ها را سفارش می‌دهد. ساخت یک ترتیب‌دهنده غیرمتمرکز بسیار پیچیده و پرهزینه است، بنابراین اکثر شبکه‌ها در حال حاضر به نسخه‌های متمرکز متکی هستند. این یک نقطه فروش منحصر به فرد (USP) به متیس ارائه می دهد.

علاوه بر این، ارزش بازار متیس به طور قابل توجهی کمتر از سایر لایه‌های 2 مانند Optimism و Arbitrum است که در حال حاضر به ترتیب 4.5 و 2.6 میلیارد دلار ارزش دارند.

ارائه دادن

Render شبکه ای است که قدرت GPU غیرمتمرکز را در بلاک چین فراهم می کند. این پروژه اخیراً موفقیت چشمگیری داشته است و به عنوان یکی از 100 ارز دیجیتال برتر در CoinMarketCap با بهترین عملکرد شناخته شده است.

RNDR در حال حاضر با قیمت 11.92 دلار معامله می شود که امروز 2.38 درصد، این هفته 62.37 درصد و در این ماه 157 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار 4.5 میلیارد دلاری و حجم معاملات 24 ساعته 602 میلیون دلاری دارد.

RNDR به دلیل نزدیک بودن به روایت هوش مصنوعی چنین موفقیتی را تجربه کرده است.

توسعه دهندگان هوش مصنوعی برای آموزش مدل های خود به قدرت محاسباتی زیادی نیاز دارند، چیزی که Render Network به شیوه ای کارآمد و کم هزینه ارائه می کند.

با توجه به تقاضا برای قدرت محاسباتی، Nvidia سازنده GPU به یکی از ارزشمندترین ابزارهای بازار سهام تبدیل شده است که در حال حاضر دارای ارزش بازار 2.18 تریلیون دلار است.

انویدیا در حال حاضر از نظر عملکرد قیمت هوش مصنوعی و پردازنده گرافیکی در بازار پیشرو است و دارایی‌های مرتبط با آن مسیر خود را دنبال می‌کند.

رهبر بازار هفته آینده کنفرانسی را برگزار می‌کند تا در مورد اینکه چگونه آخرین فناوری‌های مولد هوش مصنوعی و RTX توسعه بازی را تسریع می‌کنند، بحث کند.

مدیر عامل شبکه رندر در این رویداد سخنرانی خواهد کرد و هیجان عظیمی را پیرامون پیامدهای آن بر قیمت و پذیرش رندر ایجاد می کند.

شبکه Render به صاحبان GPU این امکان را می دهد تا توان محاسباتی استفاده نشده را به توسعه دهندگان بفروشند و یک جریان درآمد غیرفعال برای منابع هدر رفته فراهم کند. این مورد استفاده می تواند توجه گسترده ای را در کنفرانس جلب کند.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا