اخبار رمز ارز

5 ارز دیجیتال برتر برای این هفته

با ما همراه باشید تا به 5 ارز دیجیتال برتر که این هفته (18تا 25 بهمن ماه) باید حواستون بهشون باشه، بپردازیم!

BTC/USDT

بیت کوین در 4 فوریه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (39600 دلار) افزایش یافت و بسته شد، که نشان می دهد گاوها در تلاش برای بازگشت قوی هستند.
روز دامنه کوچک در 5 فوریه نشان می دهد که معامله گرانی که ممکن است در سطوح پایین تر خرید کرده باشند، هنوز عجله ای برای ثبت سود ندارند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) به محدوده مثبت جهش کرده است که نشان می دهد حرکت به نفع گاوها است. با این حال، بعید است که برای جفت BTC/USDT یک خط تیره بالاتر باشد.

خرس‌ها احتمالاً مقاومت سختی در منطقه بین میانگین متحرک ساده 50 روزه (42860 دلار) و 44500 دلار خواهند داشت.

اگر قیمت از ناحیه سربار کاهش یابد اما به زیر 39600 دلار سقوط نکند، نشان می دهد که سطح به سمت حمایت تغییر کرده است. گاوها دوباره سعی می کنند جفت را به بالای منطقه هل دهند. اگر آنها موفق شوند، توقف بعدی می تواند SMA 200 روزه (49115 دلار) باشد.

 

نمودار 4 ساعته یک شکل مثلث صعودی را نشان می دهد که در یک استراحت کامل شده و بالای 39320 دلار بسته می شود. این تنظیم صعودی دارای هدف الگوی 45722 دلار است. قیمت در حال حاضر در محدوده تنگ بین 42168 تا 40843 دلار گیر کرده است.

شکست و بسته شدن بالاتر از این محدوده، نشانه از سرگیری روند صعودی خواهد بود. این جفت پس از آن می تواند تا 44500 دلار صعود کند، جایی که رالی ممکن است به یک مانع برخورد کند. در مقابل، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر 40,800 دلار برسد، جفت می‌تواند به سطح شکست در 39,320 دلار سقوط کند.

ETH/USDT

اتر (ETH) در 4 فوریه به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (2839 دلار) رسید و به خط مقاومت کانال نزولی رسیده است. این سطح قبلاً به عنوان یک مقاومت قوی عمل کرده است، از این رو خرس ها ممکن است دوباره سعی کنند با تمام توان از آن دفاع کنند.

ارز دیجیتال برتر

اگر قیمت از ناحیه بین خط مقاومت و SMA 50 روزه (3256 دلار) کاهش یابد، نشان می دهد که خرس ها به فروش خود در سطوح بالاتر ادامه می دهند. جفت ETH/USDT می تواند ابتدا تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه و سپس به 2652 دلار کاهش یابد.

اگر قیمت از این منطقه بازگردد، نشان‌دهنده تغییر در تمایل از فروش در رالی به خرید در کاهش قیمت است. سپس گاوها یک بار دیگر تلاش خواهند کرد تا جفت را به بالای ناحیه بالای سر فشار دهند. اگر این اتفاق بیفتد، تغییر روند ممکن است مناسب باشد.

از طرف دیگر، شکست به زیر 2652 دلار نشان می دهد که این جفت ممکن است برای چند روز دیگر به معامله در داخل کانال ادامه دهد.

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت در یک الگوی کانال صعودی در حال افزایش است. 20-EMA و 50-SMA ظاهر شده اند و RSI در محدوده مثبت قرار دارد، که نشان می دهد گاوها دست بالا را دارند.

اگر گاوها قیمت را به بالای کانال هدایت کنند، شتاب می تواند بیشتر شود و جفت ممکن است به 3400 دلار برسد، جایی که انتظار می رود خرس ها مقاومت سختی داشته باشند. برعکس، اگر قیمت به زیر 20-EMA بشکند، این جفت ممکن است به خط حمایت کانال سقوط کند.

NEAR/USDT

پروتکل NEAR (NEAR) از منطقه حمایت روانی 10 دلار به 9.50 دلار برگشت و مانع متحرک نمایی 20 روزه (12.58 دلار) در 4 فوریه را برطرف کرد. خرس ها سعی کردند قیمت را به زیر متحرک نمایی 20 روزه در 5 فوریه برسانند اما گاو ها زمین خود را حفظ کردند.

ارز دیجیتال برتر

حرکت صعودی امروز از سر گرفته شده است و گاوها در تلاش هستند تا قیمت را به بالاتر از SMA 50 روزه (14 دلار) برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، جفت NEAR/USDT می تواند به سطح اصلاحی فیبوناچی 50% در 15.05 دلار و سپس به سطح 61.8% اصلاحی در 16.36 دلار صعود کند. خرس ها احتمالاً در این منطقه دفاعی قوی خواهند داشت.

برعکس، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد، خرس‌ها تلاش خواهند کرد این جفت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه بکشانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، نشان می دهد که خرس ها به فروش خود در تجمعات ادامه می دهند. این جفت می تواند یک بار دیگر به 10 دلار کاهش یابد.

ارز دیجیتال برتر

نمودار 4 ساعته تشکیل یک مثلث متقارن را نشان می دهد که عموماً به عنوان الگوی ادامه دهنده عمل می کند اما در این مورد به عنوان یک الگوی معکوس عمل می کند.

در حال حاضر، بازیابی با مقاومت سختی در 200-SMA مواجه است. اگر قیمت از 20-EMA برگشت، نشان می دهد که گاوها در حال انباشته شدن هستند. این می تواند دورنمای شکست بالای 200-SMA را بهبود بخشد. اگر این اتفاق بیفتد، حرکت صعودی می تواند به هدف الگوی راه اندازی در 16.36 دلار برسد.

اگر قیمت به زیر 20-EMA برسد، این دیدگاه مثبت در کوتاه مدت باطل می شود. در چنین حالتی، جفت می‌تواند سطح شکست را از مثلث پایین بیاورد و دوباره آزمایش کند.

MANA/USDT

Decentraland (MANA) در 31 ژانویه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (2.70 دلار) شکست اما از SMA 50 روزه (2.93 دلار) در 1 فوریه رد شد. خرس ها سعی کردند قیمت را به زیر متحرک نمایی 20 روزه برسانند اما ناموفق. این نشان می دهد که متحرک نمایی 20 روزه ممکن است به پشتیبانی تبدیل شده باشد.

حرکت صعودی از سر گرفته شد و گاوها در 05 فوریه قیمت را به بالای SMA 50 روزه رساندند. اگر گاوها قیمت را بالاتر از SMA 50 روزه حفظ کنند، جفت MANA/USDT می تواند تا مقاومت سربار در 4 دلار افزایش یابد.

برعکس، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین های متحرک برسد، نشان دهنده این است که خرس ها در سطوح بالاتر به شدت در حال فروش هستند. در آن صورت، این جفت می‌تواند حمایت قوی را در SMA 200 روزه (2.03 دلار) دوباره آزمایش کند.

 

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که هم 20-EMA و هم 50-SMA شیب دارند و RSI در منطقه اشباع خرید قرار دارد. این نشان می دهد که گاو نر دست بالا را دارد. هر نزولی از سطح فعلی احتمالاً در میانگین متحرک حمایت خواهد شد.

در روند صعودی، خریداران ممکن است با مقاومت 3.40 دلاری و بعداً در 4 دلار مواجه شوند. اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید و از میانگین متحرک کمتر شود، این دیدگاه مثبت باطل خواهد شد. سپس این جفت می تواند به 2.40 دلار کاهش یابد.

LEO/USD

LEO با شکستن و بسته شدن آن به بالای 3.92 دلار در 1 فوریه، یک الگوی مثلث صعودی را تکمیل کرد. خرس ها سعی کردند قیمت را به زیر سطح شکست در 2 و 3 فوریه برگردانند، اما گاوها تسلیم نشدند.

خرید در 4 فوریه از سر گرفته شد و قیمت به بالاترین حد خود در 5.44 دلار رسید. با این حال، فتیله بلند روی کندل روز، رزرو سود را در سطوح بالاتر نشان می دهد. عقب نشینی، RSI را از منطقه ای که به شدت بیش از حد خرید است خارج کرده است.

معمولاً اصلاحات در یک روند صعودی کوتاه مدت هستند. دم بلند روی شمعدان امروزی نشان دهنده خرید تهاجمی در سطوح پایین تر است. گاوها اکنون تلاش خواهند کرد جفت LEO/USD را به بالای 5.44 دلار برسانند. اگر آنها موفق شوند، جفت می تواند به سمت هدف الگوی 5.81 دلار و بعداً به 6 دلار افزایش یابد.

از طرف دیگر، اگر خرس‌ها قیمت را به زیر 4.50 دلار برسانند، این جفت می‌تواند به EMA 20 روزه (4.06 دلار) اصلاح شود.

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که این جفت در یک روند صعودی اصلاح می شود. گاوها با موفقیت از 20-EMA دفاع کردند و تلاش می کنند این جفت را به بالاتر از سطح روانی 5 دلار برسانند. اگر این کار را انجام دهند، این جفت می تواند بالاترین قیمت تاریخ خود را در 5.44 دلار دوباره آزمایش کند.

برعکس، اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید و به زیر 20-EMA برسد، نشان می دهد که معامله گران به شدت در سطوح بالاتر سود رزرو می کنند. اگر قیمت به زیر 4.38 دلار سقوط کند، جفت می تواند تا 4.20 دلار کاهش یابد.

 

 

 

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا