اخبار رمز ارز

35 درصد احتمال تایید ETF اتریوم تا ماه می

کارشناسان مطمئن نیستند که آیا ETF های نقطه ای اتریوم تا ماه می تایید می شوند یا خیر.

اریک بالچوناس، کارشناس ETF بلومبرگ، در X گفت که احتمال پذیرش درخواست‌های ETF نقطه‌ای اتریوم (ETH) تا ماه مه کمتر از 50 درصد است، زیرا قبل از تایید ETF‌های بیت‌کوین (BTC) نقطه‌ای در ژانویه، علائمی وجود نداشت. تحلیلگران پیش از این احتمال تایید 60 تا 70 درصدی را تا ماه مه پیش بینی کرده بودند.

النور ترت، از شرکت فاکس، نیز این عقیده را داشت و اشاره کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هنوز مانند پیشنهادهای لحظه ای ETF BTC در سال گذشته، با صادرکنندگان همکاری نکرده است.

جیک چروینسکی، مدیر ارشد حقوقی Variant Fund، اظهارات مشابهی را در موضوع 11 مارس به اشتراک گذاشت. به گفته این وکیل رمزارز، ناظر اوراق بهادار می‌تواند زمینه‌های جدیدی را برای انکار ارائه کند که قبلاً در طول پرونده دادگاه Grayscale ایجاد نشده بود.

Chervinsky همچنین اظهار داشت که SEC ممکن است موضع خود را در مورد همبستگی بین بازارهای نقدی و آتی بازبینی کند و اصرار داشته باشد که محصولات آتی علیرغم حکم Grayscale، در معرض دید کافی نسبت به دارایی‌های کریپتو قرار می‌گیرند. این کهنه سرباز حقوقی استدلال کرد که حکم اوت 2023 یک “قضاوت مطلق” نیست، و فضایی را برای SEC باقی می گذارد تا از تاکتیک های مشابه با توجیهات جدید استفاده مجدد کند.

برای روشن بودن، من نمی گویم *هیچ* شانسی برای تایید ETH ETF در سال جاری وجود ندارد. من فقط می گویم که احساسات عمومی در این بازار صعودی اوایل اواسط اواسط، شانس تایید را با توجه به همه عوامل سیاسی و استراتژیک که در مقابل آن قرار دارند، بیش از حد برآورد می کند.

جیک چروینسکی، مدیر ارشد حقوقی Variant Fund

انتشار دهندگان ETF اتریوم در هاله ای از ابهام مانده اند

کمیسیون Gary Gensler قبلاً در عرض 90 روز پس از مهلت تأیید یا رد، وارد گفتگوهای ثابتی با برنامه های ETF BTC BTC شد.

با این حال، پنجره 90 روزه برای ETF های نقطه ای اتریوم در حوالی 23 فوریه باز شد، و SEC در عوض تصمیم گیری در مورد مناقصه های چندگانه ETH ETF ETF را تا ماه مه به تعویق انداخته است، بدون اینکه بازخورد آشکاری به صادرکنندگان در مورد جزئیات پرونده ارائه شود.

Crypto.news با استناد به منابعی که برای اولین بار توسط رویترز ذکر شد، جلسات احتمالی بین SEC و ناشران برای ETF های نقطه ای اتریوم را در این ماه گزارش کرد. کوین بیس همچنین از رگولاتور اوراق بهادار خواسته است تا پیشنهاد Grayscale برای تبدیل Ethereum Trust خود به ETF را به عنوان یک اقدام ضروری تأیید کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا