اخبار رمز ارز

یوبی سافت به عنوان تایید کننده بلاک چین به شبکه XPLA می پیوندد

یوبی سافت، شرکت سازنده بازی های ویدیویی جهانی مانند Assassin's Creed و Just Dance، به طور رسمی با شبکه XPLA شریک شده است و نقش یک اعتبارسنجی گره را بر عهده می گیرد.

این همکاری در صفحه Medium XPLA اعلام شد. در نظر گرفته شده است که از طریق آزمایشگاه نوآوری استراتژیک، موضع آینده‌نگر یوبی‌سافت در مورد فناوری بلاک چین را تثبیت کند و جهشی را به سمت درهم‌تنیدگی فضاهای بازی و بلاک چین نشان دهد.

XPLA از شراکت یوبی سافت بهره مند شود

بر اساس این اعلامیه، یوبی سافت با پیوستن به اکوسیستم XPLA، از تخصص گسترده خود در توسعه بازی استفاده خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که تراکنش ها و داده های شبکه ایمن و کارآمد هستند.

این همکاری می تواند اکوسیستم XPLA را غنی کند، که به دلیل تعهدش برای تبدیل شدن به یک مرکز محتوای پیشرو با تمرکز بر رسانه های دیجیتال و بازی شناخته شده است.

این شبکه که توسط موتور بلاک چین Tendermint و اجماع بیزانسی Fault Tolerant (BFT) طراحی شده است، میزبان بازی‌های رمزنگاری محبوب، از جمله Summoners War و The Walking Dead است.

با ورود یوبی سافت به صحنه اعتبار سنجی، شبکه باید از عملکرد، امنیت و افزایش شفافیت، به لطف همکاری با اعتبارسنجی‌ها و توسعه‌دهندگان برجسته مانند Animoca Brands، Google Cloud و Com2uS بهره مند شود.

طبق اعلامیه، یوبی سافت فراتر از نقش فوری خود در تصمیمات پیشنهادی حاکمیتی مشارکت خواهد داشت و تعهد عمیق تری به آینده شبکه را در بر می گیرد.

پل کیم، سرپرست تیم XPLA، از گنجاندن یوبی‌سافت ابراز هیجان کرد و آینده‌ای را متصور شد که در آن همکاری، ایجاد یک اکوسیستم شفاف‌تر و قابل اعتمادتر وب 3 را پیش می‌برد که برای بازیکنان در سراسر جهان جذابیت دارد.

ما با هم برای ایجاد یک اکوسیستم Web3 شفاف تر و قابل اعتمادتر همکاری خواهیم کرد و در تلاشیم تا یک تجربه بازی جذاب را برای بازیکنان در سراسر جهان ارائه دهیم.

پل کیم، سرپرست تیم XPLA

تاریخچه درگیری بلاک چین

سفر بلاک چین یوبی سافت در سال 2018 با اکتشاف بازی های بلاک چین و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) آغاز شد که با مجموعه ای از سرمایه گذاری ها و مشارکت های استراتژیک در آن فضا مشخص شد.

اکتبر سال 2023، یوبی سافت با پیوستن به شبکه کرونوس به عنوان اعتباربخش، تلاش‌های بلاک چین خود را گسترش داد. این مشارکت نه تنها تمرکززدایی شبکه را گسترش داد، بلکه بر تعهد یوبی سافت به بررسی بیشتر بازی های NFT تاکید کرد.

این شرکت نقش پیشگامی در ادغام NFT ها در عناوین اصلی بازی های ویدیویی، از جمله معرفی آیتم های NFT درون بازی در “Ghost Recon: Breakpoint” ایفا کرده است.

در نوامبر 2023، همچنین با Immutable همکاری کرد و زمینه را برای محصولات نوآورانه ای فراهم کرد که تجارب بازی را دوباره تعریف می کنند. این همکاری حول وعده‌هایی ایجاد شد که «مالکیت دیجیتال» را به دست بازیکنان می‌آورد، که اشاره‌ای به کاوش مداوم یوبی‌سافت در NFT‌ها دارد.

Ubisoft همچنین به طور فعال اعتبار سنجی را در شبکه هایی مانند Tezos و Hedera اجرا می کند و جاه طلبی خود را برای پیشروی در همگرایی فناوری بازی و بلاک چین به نمایش می گذارد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا