اخبار رمز ارز

گروال از SEC از “عدم انطباق” صنعت کریپتو انتقاد کرد

NFT-sales-surge-after-SEC-fails04.webp” />

Gurbir Grewal، مدیر اجرایی SEC ایالات متحده، صنعت کریپتو را به دلیل “عدم انطباق قابل توجه آن” محکوم کرد.

در طول رویداد SEC Speaks، گروال به انتقاداتی که به آژانس در مورد مقررات بیش از حد ارزهای دیجیتال SEC وارد شد، پاسخ داد.

ما با عدم انطباق قابل توجه و تلاش‌های خلاقانه بسیاری از سوی فعالان بازار برای دوری از صلاحیت خود مواجه شده‌ایم، برخی ادعا می‌کنند که ما در حال ساختن آن هستیم یا با اجرای مقررات تنظیم می‌کنیم، و برخی دیگر استدلال می‌کنند که ما بی‌ملاحظه از اختیارات خود تجاوز می‌کنیم. ”

گوربیر گروال، مدیر اجرای SEC

گروال همچنین خاطرنشان کرد که SEC متهم به سرکوب نوآوری و سوق دادن مشاغل ارزهای دیجیتال به سمت حوزه های قضایی مطلوب خارجی شده است. در همان زمان، او خاطرنشان کرد که صنعت کریپتو مجموعه‌ای از قوانین متفاوت می‌خواهد.

تاکتیک‌های «شمول غارتگرانه» که نهادهای رمزنگاری خاص به سمت جوامع سیاه‌پوست، قهوه‌ای و دیگر جوامع به حاشیه رانده شده‌اند، بسیار نگران‌کننده است.

گوربیر گروال، مدیر اجرای SEC

در سال‌های اخیر، SEC تلاش‌های خود را برای تنظیم صنعت ارزهای دیجیتال افزایش داده است. در طول سال گذشته، رگولاتور موفق به باز کردن پرونده‌های جنایی برای کلاهبرداری علیه آزمایشگاه‌های Terraform و بنیانگذار آن دو کوون، بنیانگذار Hex، ریچارد هارت، موسس FTX، سام بنکمن-فرید، و سایر رهبران صرافی سقوط کرد.

این آژانس همچنین پلتفرم های تجاری جنسیس و جمینی، سلسیوس، نکسو و کراکن را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده از طریق برنامه های وام یا ارائه دارایی های دیجیتال متهم کرد. کراکن با پرداخت 30 میلیون دلار جریمه موافقت کرد که این ادعاها را تسویه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا