اخبار رمز ارز

کاهش 3 میلیارد دلاری ارزش بازار کاردانو در 24 ساعت

با ادامه نوسانات، بیش از 3 میلیارد دلار از ارزش بازار کاردانو در 24 ساعت کاسته شد

قیمت کاردانو (ADA) در پی سقوط ناگهانی بازار ارزهای دیجیتال بین 2 تا 4 دسامبر، 32 درصد کاهش یافت، اما با بهبودی که یافت در سطح حمایت 1.19 دلار معامله شد.

پس از نشان دادن علائم مثبت بهبودی، با سقوط  بیت کوین به زیر 50000 دلار، همه چیز برای ADA به سمت روند نزولی تغییر کرد. در نتیجه،با ادامه نوسانات در بازار، از 8 دسامبر، ارزش بازار کاردانو بیش از 3 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

شایان ذکر است، در کمتر از یک روز کاردانو از 48.85 میلیارد دلار به 45.53 میلیارد دلار رسید. با خروج کل 3.32 تریلیون دلار، از ارزش بازارش در کل کاسته شد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در حال حاضر، کاردانو با قیمت 1.35 دلار معامله می‌شود که 7.31 درصد در روز و 14.95 درصد نسبت به هفت روز گذشته کاهش یافته است.

با این وجود، کاردانو همچنان در جامعه بلاک چین با رسیدن به مرز یک میلیون هولدر برای اولین بار، به جذب خود ادامه می دهد.

پس از اجرای قراردادهای هوشمند، اندازه شبکه افزایش یافته است زیرا در نهایت به توسعه دهندگان اجازه داده شد تا Dapp ها را در شبکه منتشر کنند و در نتیجه پروژه هایی که روی بلاک چین راه اندازی شدند، مورد علاقه وافع شدند و بسیار موفق بودند.

یکی از دلایل اصلی افزایش فعالیت شبکه، معرفی صرافی غیرمتمرکز کاردانو (DEX) در بلاک چین کاردانو بوده است. به دلیل نرخ تراکنش های بالای اتریوم کاربران آن به طور فزاینده ای از بلاک چین اتریوم دور می شوند و کاردانو شروع به کسب کاربر کرده است.

اگرچه  کاردانو  تنها «قاتل اتریوم» نیست، سولانا (SOL) با ارزش بازار بیشتر،  بالاتر از کاردانو قرار گرفته است. در مورد این موضوع تأثیرگذار در ارزهای دیجیتال، کریپتو کوبین، در توییتی در 5 دسامبر به این موضوع اشاره کرد:

“در فوریه 2021، سولانا 5 دلار و کاردانو 1.30 دلار ارزش داشت. امروز، تنها 10 ماه بعد، ارزش سولانا 202 دلار و کاردانو 1.43 دلار است.”

با این حال، طبق پیش‌بینی‌های انجمن ارز دیجیتال CoinMarketCap، پیش‌بینی می‌شود که کاردانو تا پایان دسامبر با قیمت 2.40 دلار معامله شود.

در واقع، جامعه کریپتو پیش بینی می کند قیمت متوسط کاردانو در 30 دسامبر 2021به مقدار ​​​​2.40 دلار باشد یعنی 1.05 دلار از قیمت فعلی 1.35 دلار، افزایش بیاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا