اخبار رمز ارز

چرا شیبا اینو پس از بزرگترین حجم فروش کوین ها به زیر قیمت، 266 درصد افزایش داشته است؟

شیبا اینو پس از رشد سریع در هفته گذشته همچنان در روند صعودی قرار دارد. قیمت این دارایی 266 درصد رشد کرده بود و در نقطه اوج خود در عرض چند ساعت بیش از 400 درصد افزایش داشته است. افزایش ناگهانی قیمت آن به عوامل مختلفی نسبت داده شده است. یکی از برجسته ترین آنها توییت ایلان ماسک از حیوان خانگی جدیدی که در ماه گذشته خریده بود ، سگ شیبا اینو بود.

با این حال ، بازگشت قیمت در نقطه ای رخ داده است که شاهد ریزش حجم عظیمی از کوین ها بوده است که که منجر به افت قیمت آن شده است. شیب در این مرحله به بالاترین سطح در شش ماه گذشته رسیده بود و فشار فروش آن در جامعه افزایش یافته بود. این موضوع بیشتر به علت تاریخچه میم کوین و هیجان طرفدارانش بود.

دارندگان شیب به مبالغ ارزان تر می فروشند

سانتیمنت گزارش داد که دارایی دیجیتال شیبا اینو در روند صعودی خود افت داشته است. گزارش شده است که 31.07 میلیارد کوین توسط دارندگان آن یه قیمت خیلی ارزان فروخته شده است. و این فروش بیشتر از کیف پول هایی بوده است که بین 1 تا 10 میلیون شیب در خود داشته اند.

یک واقعیت جالب در مورد این موضوع این بود که اکثر معامله گران کوچک ، موجودی کیف پولهای خود را به قیمت ارزان فروختند. برخلاف تصور ، نهنگ های شیبا اینو بیشتر کیف پول های خود را در طول صعود قیمت نگه داشتند. در حالی که معامله گران کم سرمایه دارایی خود را به معامله گران خیلی کوچکتر فروختند.

این الگوهای فروش قیمت شیب را تکان داده و باعث شده بود این تزلزل قیمت به نسب در سطح بالاتری باشد. قیمت دارایی دیجیتالی شیبا اینو از پایین ترین سطح خود در روز پنجشنبه ، با میانگین معاملات سبز هفت روزه به اندازه 83.45 درصد افزایش داشته است ، بنابراین این تزلزل قیمت اثری ماندگار بر بازار نخواهد داشت.

شیبا اینو از تمایل بازار به آلت کوین نفع می برد

بیت کوین پتانسیل سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده را به سرمایه گذاران نشان داده است. اما با قیمت فعلی بیت کوین ، سرمایه گذاران به دنبال یافتن “بیت کوین بعدی” هستند و آلت کوین ها عموماً از این تمایل آنها نفع برده اند.

تلاش برای سود کوتاه مدت در بازار نیز دلیلی بر موفقیت میم کوین ها مانند شیبا اینو است. در بلندمدت ، ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ثابت شده که انتخاب بهتری هستند. با این حال ، آلت کوین ها بهترین عملکرد را با سود کوتاه مدت نشان داده اند ، مخصوصا سکه هایی که هیجان انگیز هستند.

چنین پروژه هایی در واکنش به مواردی مانند توئیت افراد مشهور یا ارسال پست در مورد آنها ، تغییرات قیمتی قابل توجهی را نشان می دهند. سرمایه گذاران می توانند از طریق سرمایه گذاری در این پروژه ها تنها د عرض چند ساعت سودعظیمی به دست آورند. اما این کوین ها به همان سرعت که بالا می روند با همان سرعت نیز پایین می آیند.عموما به دلیل آنکه هیجان و جو در مورد آنها کاهش پیدا می کند.. در بدترین حالت ، توسعه دهندگان یک راگ پول (کلاهبرداری ارز دیجیتال)  را اجرا می کنند و سرمایه گذاران را مجبور می کنند تا با کوین های بدون ارزش خود معامله کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا