اخبار رمز ارز

پیش فروش DeeStream توجه جهانی را به خود جلب می کند در حالی که نهنگ ها به پیش فروش می پیوندند

DeeStream (DST) با پیوستن سرمایه‌گذاران Ethereum و Toncoin به پیش‌فروش آن، در میان انتظارات انقلابی در بخش استریم با بلاک‌چین، خبرساز شده است.

DeeStream توجه جهانی را به خود جلب می کند، با پیش بینی های پیش فروش تا 100 برابر رشد بالقوه پس از پیوستن نهنگ های Ethereum (ETH) و Toncoin (TON) به پیش فروش آنها. امیدوارکننده‌ترین به‌روزرسانی اتریوم، یعنی Denun که بی‌صبرانه در انتظارش بودیم، در حالی ارائه می‌شود که Toncoin (TON) به دلیل گمانه‌زنی‌ها درباره IPO بالقوه تلگرام افزایش می‌یابد.

چنین تنظیماتی همان چیزی است که ظاهراً DeeStream را به عنوان یک پلتفرم انقلابی به بازار استریم با ارائه ابزارهای شفاف درآمدزایی و زیرساخت پرداخت جدید می‌بندد.

آپدیت اتریوم دنکن

به روز رسانی Dencun اتریوم که قرار است به زودی راه اندازی شود، انتظارات قابل توجهی را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. نوید کاهش هزینه های گاز و افزایش مقیاس را می دهد که در حال حاضر به مشکلات تاریخی اتریوم کمک می کند.

نه پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) از جمله Proto-Danksharding و Dencun، با هدف تسهیل تراکنش‌های کارآمدتر و کاهش هزینه‌ها انجام شده است. همانطور که صرافی‌ها برای اختلال احتمالی آماده می‌شدند، علاقه‌مندان نیز خود را برای مشاهده تأثیر به‌روزرسانی‌ها بر عملکرد و نرخ پذیرش شبکه آماده کردند.

افزایش قیمت تن کوین در بحبوحه گمانه زنی های عرضه اولیه سهام تلگرام

پس از گمانه زنی ها در مورد IPO بالقوه تلگرام، ارزش تون کوین افزایش یافت. اظهارات پاول دوروف در رابطه با مدل درآمدی تلگرام، علاقه سرمایه گذاران را برانگیخت و قیمت به شدت افزایش یافت، همراه با فعالیت های تجاری سنگین.

در همین حال، تحلیل‌های زنجیره‌ای سرمایه‌گذاری عظیمی را از نهنگ‌های کریپتو نشان داده‌اند و تحلیل‌های فنی Toncoin چشم‌انداز صعودی را نشان می‌دهد.

با نزدیک‌تر شدن تون‌کوین به بالاترین حد خود، سرمایه‌گذاران مشتاقانه منتظر اعلامیه‌های بیشتری در مورد عرضه اولیه عمومی سهام تلگرام و تأثیر آن بر ارزش پیشنهادی Toncoin هستند.

DeeStream بخش پخش ویدیو را با بلاک چین متحول کرد

DeeStream با رویکرد نوآورانه خود در جریان ویدئو وارد کانون توجه می شود. DeeStream (DST) که به سازندگان محتوا اجازه بیان نامحدود می دهد، از پلتفرم خود برای ارائه درآمد شفاف و پرداخت های فوری استفاده می کند.

این پیش فروش را با مزایایی که با تقسیم 50/50 در درآمد و حقوق حاکمیت به سرمایه گذار داده می شود، امکان پذیر می کند که نشان دهنده تعهد DeeStream به مشارکت جامعه است.

با پیش‌بینی کارشناسان رشد عظیمی برای این بخش، DeeStream (DST) همه آماده است تا پارادایم‌های رسانه‌های مرسوم را مختل کند و بهترین تجربه پخش را به سازندگان و مصرف‌کنندگان ارائه دهد.

در همان زمان، DeeStream (DST) شرایط پیش فروش دوستانه ای برای سرمایه گذاران دارد، زیرا یک مدل درآمد واضح ارائه می دهد.

با مراجعه به وب سایت، درباره پیش فروش DeeStream (DST) اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا