اخبار رمز ارز

پیش فروش سکه میم جدید میلادی در عرض 2 ساعت 18 میلیون دلار جذب کرد

پروژه NFT Milady در پیش فروش سکه میم جدید خود، 88888 SOL جذب کرد.

به گزارش تیم میلادی، یک میم سکه در شبکه سولانا، با نام کلاه وای فای Milady که برگرفته از میم کوین محبوب Solana Dogwifhat (WIF) نامگذاری شده است، حداکثر میزان سرمایه ممکن 88888 Solana (SOL) یا 18 میلیون دلار را با قیمت فعلی Solana جمع آوری کرده است. .

دور پیش فروش چند ساعت بعد بسته شد شروع فروش.

هر گونه سولانای اضافی که جمع آوری شود، 100 درصد سرمایه آنها برگردانده می شود. از همه شما برای حمایت باورنکردنی متشکرم!»

تیم میلادی

پیش فروش 24 ساعت با حداقل سرمایه گذاری 1 SOL و 100٪ باز کردن قفل در رویداد تولید توکن (TGE)، 25٪ عرضه توکن در نظر گرفته شده بود.

در ۱۶ مارس، شارلوت فانگ، بنیان‌گذار پروژه‌های NFT Milady و Remilia، نقض امنیتی آدرس‌های خزانه‌داری را تایید کرد که میلیون‌ها دلار خسارت وارد کرد. فانگ اظهار داشت که این هک تمامی کیف پول های متصل را تحت تاثیر قرار داده و بدافزار ناشناخته ای را که به مدیر رمز عبور او نفوذ کرده است، دلیل آن ذکر کرد.

متخصصان Dumpster DAO در ابتدا این حادثه را گزارش کردند. کارشناسان PeckShield خاطرنشان کردند که معاملات مشکوک با انتقال مالکیت خزانه به تخلیه کننده انجام شده است.

پیش از این، در سپتامبر 2023، فانگ از سرقت حدود 1 میلیون دلار توسط توسعه دهندگان اکوسیستم NFT Milady و هک حساب های شبکه های اجتماعی پروژه خبر داد. حساب‌های Milady، Remilia و Remilio Baby در طول مسیر به خطر افتادند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا