اخبار رمز ارز

پولکادوت، پشته ها به اوج می رسند. آلتکوین هوش مصنوعی در حال ظهور کشش پیدا می کند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

Polkadot و Stacks به بالاترین سطح خود رسیدند، در حالی که InQubeta (QUBE)، یک آلتکوین مبتنی بر اتریوم برای تأمین مالی پروژه‌های هوش مصنوعی، بیش از 11.5 میلیون دلار در ICO خود جمع آوری کرد.

برای بسیاری از تحلیلگران، بازار کریپتو در حال گذراندن مرحله طلایی است که در آن نوآوران در تلاش هستند تا خطوط بین DeFi و جریان اصلی مالی را محو کنند. گسترش اخیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در مبادلات رمزنگاری (ETF) در ایالات متحده گامی در مسیر درست بود که به بازار کمک کرد افراد بیشتری را تحت کنترل خود درآورد.

این محصولات مالی با ثبت ورود سرمایه‌گذاران به ارزش میلیاردها دلار در عرض تنها سه ماه پس از عرضه، بازار را تسریع کرده است. اکنون، تحلیلگران مشتاقانه به دنبال رمزارز بعدی هستند که بتواند معیارهای پذیرش ETF را برآورده کند.

یکی دیگر از مزایای اولین ETF در ایالات متحده تأثیر کلی آنها بر بازار است. ارزهای دیجیتال چندگانه روند خود را افزایش داده اند – سکه هایی مانند Polkadot (DOT) و Stacks (STX) که به بالاترین سطح خود رسیده اند.

InQubeta: گسترش دامنه موفقیت برای استارت آپ های هوش مصنوعی

InQubeta یک دسته ناشناخته را برای استارت‌آپ‌ها ایجاد کرده است – جمع‌آوری سرمایه مبتنی بر رمزارز. این پلتفرم با استفاده از مبانی بلاک چین و DeFi به استارت آپ ها کمک می کند تا پایه ای قوی برای موفقیت بسازند.

اکوسیستم InQubeta یک ارز دیجیتال بومی به نام توکن QUBE را راه اندازی کرده است که به عنوان وسیله مبادله در شبکه عمل می کند. این به این معنی است که همه پرداخت‌ها ساده می‌شوند زیرا از یک ارز دیجیتال مشابه برای آنها استفاده می‌شود.

این توکن بر اساس مدل ERC-20 ساخته شده است و می تواند یک گزینه پایدار برای کسانی باشد که به دنبال اضافه کردن پورتفولیوی قابل بانک هستند.

کل موجودی توکن های QUBE دارای سقف بالای 1.5 میلیارد است. توکنومیکس تصمیم گرفته است تا حداکثر رشد را برای پلتفرم ارتقا دهد. در حالی که 65 درصد از عرضه در نهایت در بازار فروخته می شود، مابقی به سمت حفظ پلت فرم و گسترش دامنه آن خواهد رفت.

به عنوان یک روش پرداخت برای InQubeta، توکن QUBE برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های هوش مصنوعی ایجاد شده توسط استارت‌آپ‌ها استفاده می‌شود که برای گذراندن یک فرآیند غربالگری دقیق قبل از ورود استفاده می‌شوند.

برای آگاه کردن سرمایه گذاران در مورد پروژه های خود، استارتاپ ها پیشنهادات سرمایه گذاری را برای پروژه های خود ارائه می دهند. این پیشنهادات به‌عنوان NFT برای دسترسی بیشتر برای کاربران ارزهای دیجیتال در سراسر جهان مطرح می‌شوند.

از طریق پورتال NFT InQubeta، افراد می توانند پروژه های مختلف را ارزیابی کرده و سپس NFT مربوطه را خریداری کنند. از آنجایی که این دارایی‌های توکن‌شده را می‌توان جزئی کرد، کاربران کریپتو از این مزیت برخوردارند که مجموعه خود را بین پروژه‌ها تقسیم کنند.

Astra از Polkadot CDK برای تغذیه zkEVM خود استفاده می کند

Polkadot یک اکوسیستم قابل تعامل از بلاک چین های مستقل است که به انتقال داده ها و دارایی ها کمک می کند. این سیستم‌های مستقل که پاراچین نامیده می‌شوند، به توسعه‌دهندگان آزادی عمل می‌دهند تا راه‌حل‌های خود را سفارشی کنند.

این به عنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری های ارز دیجیتال در حال حاضر ظاهر شده است، زیرا می تواند بسیاری از موارد استفاده را پشتیبانی کند.

رمز بومی آن DOT برای همه تراکنش های داخل شبکه پولکادوت استفاده می شود.

این پلتفرم پس از اینکه شبکه Astra zkEVM خود را در 6 مارس 2024 با استفاده از کیت توسعه زنجیره ای Polygon (CDK) در شبکه اصلی به کار گرفت، دستاورد دیگری را به نام خود اضافه کرد.

CDK یک ابزار منبع باز برای ایجاد سیستم های لایه 2 است که با فناوری دانش صفر قدرت می گیرند.

پشته برای ورود به DeSpread به عنوان یک امضاکننده

Stacks که جزو برترین سکه های رمزنگاری سال 2024 به حساب می آید، یک راه حل لایه 2 بیت کوین با یک توکن بومی به نام STX است. این امر استقرار dApps و قراردادهای هوشمند را که از بیت کوین به عنوان لایه پایه استفاده می کنند، تسهیل می کند.

پشته ها به توسعه دهندگان کمک می کنند تا بدون دستکاری در ساختار بیت کوین، پتانسیل ارز دیجیتال را توسعه دهند.

در توسعه اخیر، شرکت مشاوره استراتژی وب 3.0 DeSpread اعلام کرد که به Stacks برای ارتقای نوآوری بلاک چین می پیوندد.

به عنوان بخشی از پروژه، DeSpread در شبکه Stacks به عنوان یک امضاکننده برای حمایت از گسترش اکوسیستم بیت کوین ادغام می شود.

از پیش فروش InQubeta دیدن کنید

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا