اخبار رمز ارز

پمپ BOME SOL را به بالای 200 دلار می رساند، جواهر جدید گیم فای گلکسی فاکس

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در یک هفته پرنوسان برای ارزهای دیجیتال، Solana (SOL) برای مدت کوتاهی از مرز 200 دلار عبور کرد که به دلیل هیجان در مورد سکه‌های میم ایجاد شد، در حالی که پروژه جدید گلکسی فاکس قصد دارد تأثیر قابل توجهی در بخش GameFi و memecoin داشته باشد.

BOME پس از یک عقب نشینی مختصر منفجر شد، سپس دوباره در حالی که بازار دچار سردرگمی شد، منفجر شد. در همین حال، پروژه جدیدی به نام گلکسی فاکس موجی جدی در صحنه پیش فروش ایجاد می کند. بیایید در مورد آنچه در BOME و SOL اتفاق می افتد غوطه ور شویم، سپس بررسی کنیم که چرا پتانسیل Galaxy Fox چیست.

BOME: یک سکه میم با لقمه

BOME، یکی دیگر از سکه های میم داغ دیگری که بر روی Solana ساخته شده است، اخیراً با عملکرد چشمگیر خود در هنگام عرضه، خبرساز شد.

با این حال، پس از رالی حماسی خود کمی وقفه گرفت و در 16 مارس نزدیک به 50 درصد کاهش یافت. این باعث لرزش برخی سرمایه گذاران شد، اما درست زمانی که گاوها کنترل را در دست گرفتند، BTC یک بار دیگر سقوط کرد و باعث شد که قیمت BOME تا 15 درصد دیگر سقوط کند.

جالب اینجاست که در حالی که قیمت BOME در 17 مارس در حال کاهش بود، فعالیت فروشندگان کوتاه مدت افزایش یافت. این نشان می دهد که برخی از سرمایه گذاران فرصتی برای سود بردن از نوسانات را دیدند.

با این حال، BOME به سرعت بازگشت، و به طور بالقوه اندکی فروشندگان کوتاه مدت را می سوزاند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت آن 0.01069 دلار است که طی 24 ساعت گذشته 15 درصد کاهش داشته است. با این حال، انتظار داشته باشید که این سکه یک ترن هوایی باشد، زیرا بازار دوره ای از نوسانات شدید را تجربه می کند.

SOL در سحر و جادو میم سکه اوج می گیرد

سولانا یک هفته فوق العاده را سپری کرد و سپس قربانی آخرین بازار مرکز شهر شد. SOL اخیراً 45 درصد افزایش یافته است و برای اولین بار از دسامبر 2021 به بالاترین سطح از 200 دلار رسیده است و سپس به سطح 180 دلار سقوط کرده است.

این افزایش چشمگیر احتمالاً ناشی از علاقه مجدد به اکوسیستم سولانا DeFi است که طی سال گذشته شاهد افزایش ده برابری حجم معاملات بوده است.

Galaxy Fox: The Meme coin/GameFi نیروگاه

گلکسی فاکس خود را به عنوان یک بازیگر مهم در بازارهای GameFi و memecoin معرفی می کند. گلکسی فاکس با ترکیب جذابیت سکه‌های میم کلاسیک با عناصر بازی برای کسب درآمد (P2E) و یکپارچه‌سازی NFT، قصد دارد گیم‌پلی جذاب و تجربه‌ای ارزشمند ارائه دهد.

رویکرد آن شامل مجموعه‌های NFT است که گیم‌پلی و اکوسیستم رقابتی را با پاداش‌های جذاب برای بازیکنان بهبود می‌بخشد.

استراتژی گلکسی فاکس نشان دهنده تغییر در صنعت بازی های بلاک چین به سمت بازی های سازگار با موبایل است که دسترسی و تعامل کاربر را بر پیچیدگی عناوین AAA اولویت می دهند. Galaxy Fox با نمایش پیش فروش قوی و جامعه پر جنب و جوش آماده رشد قابل توجهی است.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا