اخبار رمز ارز

پلتفرم Pullix برای راه اندازی قریب الوقوع با افزایش قیمت PLX 180٪ آماده می شود

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

از آنجایی که ارزش بازار ارزهای دیجیتال به 2.5 تریلیون دلار می رسد، Pullix (PLX) با افزایش 180 درصدی پس از راه اندازی پیشی گرفته است. مدل ترکیبی آن ممکن است تجارت Web3 را بازتعریف کند و ویژگی‌های CEX و DEX را ادغام کند.

بخش کریپتوکارنسی شاهد رشد قابل توجهی است و ارزش کل بازار به 2.5 تریلیون دلار و حجم معاملات 34 درصد افزایش یافته است. Pullix (PLX) در میان آلتکوین‌های موج‌ساز برجسته است و پس از راه‌اندازی خود ۱۸۰ درصد افزایش را به ثبت رساند.

Pullix و پیشرفت های تکنولوژیکی که برای web3 به ارمغان می آورد

Pullix یک پلتفرم صرافی آینده است که شکاف بین صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX) را پر می کند و بهترین عناصر هر دو را در یک پلتفرم واحد و یکپارچه ترکیب می کند.

کاربران Pullix می‌توانند نقدینگی زیادی به دست آورند و تجارت جهانی را بدون نیاز به KYC آغاز کنند. این رویکرد تجربه ای کاربرپسند را ارائه می دهد و کاربران برای تامین نقدینگی انگیزه خواهند داشت. در نتیجه، این پلتفرم می تواند قیمت های بسیار رقابتی تری را در مقایسه با سایر پلتفرم ها ارائه دهد.

از طریق ارائه نقدینگی به بازارسازان خودکار (AMM)، کاربران می توانند به مدل سهم درآمد دسترسی داشته باشند و از سود حاصل از این پلتفرم سود ببرند. همچنین یک سیستم سوزاندن توکن و حتی ابزارهای معاملاتی نهادی پیشرفته با پشتیبانی OpenAI وجود خواهد داشت.

پیش فروش پولیکس 130 میلیون توکن فروخت و 9.5 میلیون دلار جمع آوری کرد

Pullix (PLX) اخیراً ICO رمزنگاری خود را تکمیل کرده است که در آن 130 میلیون توکن فروخته است. در این مدت، کریپتو 320 درصد رشد کرد و 9.5 میلیون دلار افزایش یافت که نشان دهنده پیشرفت و شتاب عظیم است.

علاوه بر این، توکن Pullix نیز با قیمت افتتاحیه 0.168 دلار در بالای Uniswap قرار گرفت. این در ابتدا ارزش بازار کاملاً رقیق شده 33.6 میلیون دلاری را برای توکن ایجاد کرد.

از آن زمان، PLX تجارت عمومی را آغاز کرد و به ATH جدید 0.74 دلار و ارزش بازار بیش از 140 میلیون دلار افزایش یافت.

آلت کوین پس از راه اندازی 180 درصد جهش می کند

در کنار راه‌اندازی Uniswap، رمزارز Pullix نیز در XT.com فهرست شد، که در ابتدا توکن Pullix را در تب منطقه نوآوری، تحت جفت معاملاتی PLX/USDT قرار داد. از زمان عرضه، ارزش این ارز دیجیتال 180 درصد افزایش یافته است.

با این حال، Pullix همچنین در تاریخ 7 مارس 2024 در BitMart فهرست شد.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا