NFTاخبار رمز ارز

پر جستجو ترین و محبوب ترین NFT ها

در این پست خبری قصد داریم تا شما را با 4تا از پر جست و جو ترین و محبوب ترین NFT ها NFT ها آشنا کنیم.

Design Bundle فهرستی از پرطرفدارترین NFT‌ها را در اواخر سال 2021 تهیه کرده است. این NFT ها بر اساس تعداد دفعاتی که در یک ماه مشخص در گوگل جستجو شده اند رتبه بندی شده‌اند.

1. Axie

محبوب ترین NFT ها

Axie Infinity (AXS) با 3.86 میلیون جستجوی ماهانه در صدر فهرست قرار گرفت. Axie Infinity اساساً یک بازی NFT مبتنی بر اتریوم است که در آن بازیکنان می‌توانند برای پیروزی بر حیوانات مبتنی بر NFT که به نام «Axis» شناخته می‌شوند، به دست بیاورند، پرورش دهند و با یکدیگر مقابله کنند.

Axie Infinity که در سال 2018 تأسیس شد، تا سال 2021، 750 بار توسعه یافت تا به پردرآمدترین طرح Defi تبدیل شود.

این شهرت منجر به رشد تصاعدی در ارزش Axis شد و ارزش تاریخی آنها را به 4.14 میلیارد دلار رساند و آنها را به یکی از محبوب ترین NFT ها تبدیل کرد.

2. Sandbox

محبوب ترین NFT ها

Sandbox (SAND) با فاصله قابل توجهی پس از Axie Infinity در لیست قرار می گیرد. با این وجود، در سراسر سال 2021 مورد توجه قرار گرفت. Sandbox یک متاورس مجازی است که در آن افراد می‌توانند به خرید و توسعه زمین بپردازند، آواتار ایجاد کنند و آنها را با NFT تقویت کنند.

املاک و مستغلات مجازی پرمعامله ترین NFT در سال 2021 بوده است که اکثر آنها در The Sandbox معامله می کنند. علاوه بر این، اسنوپ داگ برای بازسازی خانه واقعی خود به متاورس پیوست، در حالی که جی پی مورگان اولین شعبه بانک متاورس را راه اندازی کرد.

3. NBA

محبوب ترین NFT ها

NBA Top Shot در جایگاه سوم قرار گرفت و تقریباً به اندازه The Sandbox بازدید جستجو شد. NBA Top Shot به‌عنوان یک بازار NFT عمل می‌کند و به بهترین لحظات تاریخ NBA اجازه می‌دهد تا به سبک NFT جمع‌آوری و معامله شوند. NBA Top Shot اکنون بیش از 520000 معامله گر دارد که ارزش برخی از NFT ها 230 میلیون دلار است و حجم کل بازار 862.9 میلیون دلار است.

4. Sorare

محبوب ترین NFT ها

Sorare در این فهرست با فاصله کمی از NBA، چهارم شد. Sorare یکی دیگر از بازارهای معروف NFT است که در آن بازیکنان می توانند باشگاه های فوتبال مجازی را تجارت و مدیریت کنند.

و در نهایت، دیسنترالند در رتبه پنجم قرار گرفت.

Decentraland همچنین یک متاورس Sandbox مانند است که کاربران می‌توانند با استفاده از MANA، ارز اصلی پروتکل، زمین‌های مجازی را خریداری کنند.

برای مشاهده منبع خبر، اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا