اخبار رمز ارز

وزارت دادگستری ایالات متحده به حکم استرداد دادگاه مونته نگرو در مورد بازگشت دو کوون به کره جنوبی تجدید نظر می کند.

دادستان های ایالات متحده قصد خود را برای تجدید نظر در مورد تصمیم اخیر دادگاه عالی مونته نگرو در مورد استرداد دو کوون، مدیر عامل سابق آزمایشگاه های Terraform به کره جنوبی اعلام کرده اند.

این توسعه بخشی از یک حماسه حقوقی در حال انجام است که شامل چندین حوزه قضایی از جمله کره جنوبی و ایالات متحده است که هر دو درخواست استرداد برای Kwon را ارائه کرده اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ در 7 مارس، وزارت دادگستری ایالات متحده استرداد کوون را در راستای «توافقنامه‌های بین‌المللی و دوجانبه مرتبط و قوانین مونته‌نگرو» پیگیری می‌کند. وزارت دادگستری همچنین از همکاری مقامات مونته نگرو در پایبندی به حاکمیت قانون قدردانی کرد.

دعوای حقوقی بر سر استرداد کوون در 21 فوریه به لحظه مهمی رسید، زمانی که دادگاه عالی در پودگوریتسا به نفع فرستادن کوون به ایالات متحده رای داد. با این حال، این تصمیم دو هفته بعد توسط دادگاه استیناف مونته نگرو به دلیل “نقض قابل توجه مقررات آیین دادرسی کیفری” لغو شد. این تغییر در موضع دادگاه، مسیر احتمالی استرداد کوون به کره جنوبی را دوباره تنظیم می کند.

پرونده ایالات متحده علیه Kwon شامل هشت اتهام، از جمله اتهامات کلاهبرداری و دستکاری بازار مربوط به سقوط 40 میلیارد دلاری اکوسیستم Terra است. کره جنوبی همچنین اتهاماتی از جمله تقلب و نقض قانون بازار سرمایه را علیه Kwon وضع کرده است. تیم حقوقی کوون تمایل خود را برای استرداد وی به کره جنوبی اعلام کرده است و دلیل آن را نزدیک بودن به خانواده و محکومیت احتمالی 40 سال زندان عنوان کرده است.

این تحول حقوقی مصادف است با یک پرونده برجسته دیگر در ایالات متحده مربوط به سام بنکمن-فرید، یکی از بنیانگذاران FTX، که به دلیل محکومیت به کلاهبرداری در نیویورک احتمالاً با چندین دهه زندان مواجه است. دفتر دادستانی منهتن ایالات متحده، که همچنین به دنبال اتهامات علیه کوون است، بانکمن-فرید را تحت پیگرد قانونی قرار داد.

کوون در مارس 2023 توسط مقامات مونته نگرو به دلیل سفر با پاسپورت جعلی کاستاریکا، پس از حکم بازداشت صادر شده توسط دادستان کره جنوبی در سپتامبر 2022، دستگیر شد. از زمان دستگیری، کوون مدتی را به خاطر حادثه گذرنامه در زندان گذرانده است و بعدا به این کشور منتقل شد. بازداشت استرداد

در اخبار مرتبط، انجمن Terra Classic به طور فعال در حال کار بر روی طرح‌هایی برای بهبودی پس از فروپاشی TerraUSD (UST) در می 2022 است. تلاش‌ها شامل اجرای مکانیسم‌های سوزاندن رمز برای کاهش عرضه کلی LUNC و بحث در مورد استراتژی‌های بالقوه تغییر نام تجاری است. این اقدامات با هدف بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران و متمایز ساختن پروژه از گذشته مشکل دار آن انجام می شود.

علاوه بر این، جامعه در حال بررسی ادغام با پروژه‌های جدید و برنامه‌های غیرمتمرکز برای گسترش ابزار LUNC و تشویق پذیرش در اکوسیستم web3 است.

با وجود این تلاش‌ها، پیامدهای سقوط TerraUSD همچنان چالش‌های نظارتی را برای LUNC ایجاد می‌کند و بر اعتبار آن در بازار مالی تأثیر می‌گذارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا