اخبار رمز ارز

موسس 3AC، کایل دیویس، از ورشکستگی شرکت متأسف نیست

کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی Three Arrows Capital، مصاحبه ای گسترده با روزنامه نگار لورا شین انجام داد.

دیویس در گفتگو با شین توضیح داد که پرونده ورشکستگی Three Arrows Capital (3AC) چگونه در حال پیشرفت است، سایر مشکلات را با رگولاتورها در کشورهای مختلف مورد بحث قرار داد و فاش کرد که پس از فروپاشی صندوق چه می‌کرد.

هنگامی که در مورد پیشرفت روند ورشکستگی 3AC سؤال شد، دیویس پاسخ داد که اخیراً با مدیر تصفیه Teneo ملاقات کرده است و اکنون مرتباً با طلبکاران صندوق ملاقات می کند.

“من انتظار دارم در مقطعی نوعی تسویه حساب شود. علاوه بر آن، تعدادی از طلبکاران فقط شرکت را انتخاب می کنند.»

کایل دیویس، بنیانگذار 3AC

دیویس اشاره کرد که هنگام دستیابی به توافق، اظهارات مثبتی از همه طرف ها وجود خواهد داشت. به گفته یکی از بنیانگذاران 3AC، رسانه ها به سادگی درباره آنچه در اطراف 3AC اتفاق می افتد اغراق می کنند در حالی که مدیر تصفیه تلاش می کند حداکثر سود را برای این ایالت به دست آورد.

علاوه بر ملاقات با انحلال‌دهنده‌ها، دیویس خاطرنشان کرد که به کار در صنعت کریپتو ادامه می‌دهد و معتقد است که با وجود سقوط Three Arrows Capital همچنان می‌تواند مشارکت داشته باشد. او گفت که هنوز جوان است و در حال یادگیری است و فکر می‌کند که می‌تواند با به اشتراک گذاشتن درس‌هایی از تجربیاتش به 3AC بعدی کمک کند از اشتباهات مشابه جلوگیری کند.

دیویس همچنین مشتاق برخی از سرمایه گذاری های جاری خود در زمینه هایی مانند اصلاحات ورشکستگی بود و به دنبال ادامه کمک مثبت به ارزهای دیجیتال از طریق این پروژه های جدید بود.

«آیا برای ورشکستگی یک شرکت متاسفم؟ نه، مثل اینکه شرکت ها ورشکست می شوند، تقریباً همه شرکت ها ورشکست می شوند، درست است؟ این است که وزن آن چقدر است، چه کاری در مورد آن انجام می دهید، چه چیزی و چگونه دوست دارید آن را بسازید، و در مورد آن چه می کنید. درست؟ و ما تمام تلاش خود را می کنیم.»

کایل دیویس، بنیانگذار 3AC

صندوق پوشش ریسک رمزنگاری شده ثبت شده در سنگاپور، 3AC، در جولای 2022 اعلام ورشکستگی کرد، زیرا نتوانست خواسته های طلبکاران خود را در میان رکود گسترده بازار برآورده کند. در سال 2021، صندوق 10 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت داشت و تا آوریل 2022، این مقدار به 3 میلیارد دلار کاهش یافت و تا زمانی که اعلام ورشکستگی کرد، کاهش یافت.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا