اخبار رمز ارز

قیمت AMP پس از اعلام فهرست بایننس 46 درصد افزایش یافت

قیمت AMP چهل و شش درصد افزایش یافته است و  بزرگترین سود در Crypto.com را به دست آورده است. با ارزش بازار 2.8 میلیارد دلاری، واضح است که پشتوانه زیادی پشت این پروژه وجود دارد. بیایید نگاهی دقیق‌تر به AMP بیندازیم و ببینیم این همه تبلیغات درباره چیست.

AMP چیست؟

توکن AMP یک توکن وثیقه است که تضمینی قابل تأیید برای هر برنامه کاربردی در دنیای واقعی ارائه می دهد. به عبارت دیگر، AMP به شما کمک می‌کند تا با ویژگی‌های قرارداد هوشمندی که از پایه برای وثیقه ساخته شده‌اند، ریسک را برای کاربران خود غیرمتمرکز کنید.

پلتفرم AMP به کاربران این امکان را می دهد که کوین های خود را برای کسب جوایز به اشتراک بگذارند و به وثیقه انواع دارایی ها کمک می کند. علاوه بر این، کد منبع باز AMP به هر کسی اجازه می دهد تا مدیر وثیقه سفارشی خود را برای ارتباط با شبکه AMP مستقر کند.

چرا قیمت AMP در حال افزایش است؟

دلیل افزایش قیمت امروز AMP به این دلیل است که بایننس لیست این توکن را در پلتفرم خود اعلام کرده است. بایننس در توییتی که امروز منتشر کرد، اعلام کرد که توکن‌های AMP و PLA را فهرست می‌کند.

جای تعجب نیست که قیمت AMP بلافاصله پس از این اعلام افزایش یافت.

این یک روند رایج برای مشاهده پمپ قیمت کوین پس از اعلام فهرست بایننس است. اینکه آیا پمپ ادامه خواهد داشت یا خیر هنوز مشخص نیست.

در زمان نگارش این مقاله، AMP با قیمت 0.072 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته بیش از 46 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات 24 ساعته 87 میلیون دلار است که بیشتر از صرافی کوین بیس می آید اما اکنون در بایننس نیز افزایش یافته است.

با ارزش بازار 3 میلیارد دلار، AMP یک پروژه نسبتا بزرگ در بازار است. با فهرست اخیر بایننس، واضح است که AMP تیمی قوی با محصولی منحصر به فرد دارد. به طور کلی AMP چشم انداز خوبی برای سال 2022 دارد، به خصوص که اکوسیستم AMP در حال رشد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا