اخبار رمز ارز

سندباکس 14% در یک ساعت افزایش یافت

یکی از برترین شرکت های چینی به نام  PwC هنگ کنگ، یک قطعه زمین مجازی را در پلتفرم The Sandbox گرفته است.

سندباکس دقیقاً مشخص نکرد که این شرکت کدام قطعه زمین و به چه قیمتی را به دست آورده است.

PwC هنگ کنگ بخشی از شبکه بین المللی PricewaterhouseCoopers International Limited است که در 156 کشور در سراسر جهان حضور دارد.

سندباکس می نویسد:

سندباکس ، یکی از زیرمجموعه های Animoca Brands، امروز اعلام کرد که PwC هنگ کنگ یک زمین  در متاورس سندباکس خریداری کرده است. بنابراین PwC هنگ کنگ اولین عضو یک شبکه خدمات حرفه ای شناخته شده بین المللی و اولین شرکت عضو

ویلیام جی، عضو PwC هنگ کنگ، اظهار داشت:

متاورس امکانات جدیدی را برای سازمان‌ها برای ایجاد ارزش از طریق مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه و همچنین معرفی راه‌های جدید برای تعامل با مشتریان و جوامع خود ارائه می‌کند. ما از تخصص خود استفاده خواهیم کرد تا به مشتریانی که مایل به پذیرش متاورس هستند در مورد طیف کاملی از چالش های ارائه شده توسط این پدیده دیجیتالی جهانی در حال ظهور، مشاوره دهیم.

پس از این خبر ، توکن SAND به شدت با افزایش تقریبا 14 درصدی در عرض یک ساعت واکنش نشان داد. در زمان نوشتن این مقاله ، SAND نزدیک به 5.89 دلار معامله می شود.

به گفته DappRadar، در 30 روز گذشته حدود 4500 کاربر زمین های مجازی را در The Sandbox خریداری کرده اند. طبق گزارش OpenSea، طی سه ماه گذشته، میانگین قیمت یک قطعه زمین در این پلتفرم 2.45 اتر( 9665دلار) بوده است.

Animoca Brands معتقد است که شرکت هایی مانند PwC هنگ کنگ می توانند نقش مهمی در توسعه متاورس باز، ایفا کنند. به طور خاص، آنها به ایجاد یک اکوسیستم دوستانه برای برندهایی که با مفهوم Web 3.0 تازه آشنا می شوند، کمک خواهند کرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا