اخبار رمز ارز

سریعترین رشد ارزهای رمزنگاری شده در ژانویه 2024

خوش بینی بازار در ژانویه کاهش یافت، اما برخی از توکن ها برخلاف روندهای عمومی در حال افزایش هستند. کدام سکه ها به پنج ارز دیجیتال با سریع ترین رشد در این ماه تبدیل شده اند؟

بازار سکه‌های دیجیتال، علی‌رغم ویژگی‌های آن، یک ابزار سرمایه‌گذاری بالقوه سودآور محسوب می‌شود. توکن های لیست شده در زیر توانسته اند موقعیت خود را در بازار حفظ کنند و با وجود وضعیت غیرقابل پیش بینی بازار، رشد سریعی را تجربه کنند.

سی (SEI)

Sei Network یک بلاک چین مستقل است که بر اساس راه حل های نرم افزاری از اکوسیستم Cosmos ساخته شده است. توسعه دهندگان آن را به عنوان یک شبکه برای برنامه های تجاری با فرکانس بالا با سرعت پردازش تراکنش بالا قرار می دهند. در آوریل 2023، این پروژه 30 میلیون دلار از Jump Crypto، Multicoin Capital و Flow Traders با ارزش 800 میلیون دلار جمع آوری کرد.

پروژه بلاک چین شبکه Sei توکن SEI خود را در آگوست 2023 منتشر کرد و فروش جزئی خود را از طریق پلتفرم بایننس لانچپول و توزیع در قالب ایردراپ برای کاربران فعالی که در مراحل اولیه در آزمایش پروژه شرکت کردند، سازماندهی کرد.

از زمان عرضه، این توکن 7622 درصد افزایش یافته و به قیمت 0.617 دلار رسیده است. این ارز دیجیتال با 51.76 درصد افزایش قیمت از ابتدای سال به یکی از سریعترین ارزهای دیجیتال در ژانویه تبدیل شد. در همین حال، هیچ دلیل آشکاری برای رشد SEI در ژانویه 2024 وجود ندارد، زیرا این پروژه هنوز هیچ تغییر اساسی را اعلام نکرده است.

منبع: CoinMarketCap

آویز (PENDLE)

Pendle پروتکلی است که امکان توکن سازی و معامله بازده های آتی را فراهم می کند. با ایجاد یک AMM جدید که از دارایی های زوال زمانی پشتیبانی می کند، Pendle با ارائه اختیاری و توانایی استفاده از آن، کنترل بیشتری بر بازده های آینده به کاربران می دهد. این اجازه می دهد تا استراتژی معامله گر انعطاف پذیرتر باشد.

از آگوست 2023، قیمت PENDLE رشد سریعی را تجربه کرده است. این افزایش در چهار هفته گذشته به طور قابل توجهی سرعت گرفته است و منجر به بالاترین قیمت چند ساله 2.47 دلاری و افزایش 110 درصدی شده است و عنوان سریع‌ترین رشد را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است. با این حال، این توکن در تاریخ 16 نوامبر 2021 کمتر از بالاترین قیمت خود یعنی 3.83 دلار معامله می شد.

سریعترین رشد ارزهای رمزنگاری شده که باید در ژانویه 2024 - 2 زیر نظر داشته باشید
منبع: CoinMarketCap

فعالیت قابل توجه تیم پروژه می تواند رشد سریع توکن را در هفته های اخیر توضیح دهد. طی ماه گذشته، Pendle چندین طرح از جمله راه اندازی rsETH از Kelp DAO را راه اندازی کرده است.

ستاره (ASTR)

شبکه Astar یک زنجیره چندگانه است که به عنوان یک مرکز برای برنامه های غیرمتمرکز (dapps) عمل می کند. بر اساس برنامه های توسعه دهندگان، شبکه Astar می تواند به مرکزی برای قراردادهای هوشمند در اکوسیستم پولکادوت تبدیل شود. این پروژه ابزارهای توسعه‌یافته‌ای را برای مقیاس‌بندی بلاک چین و برنامه‌های غیرمتمرکز به کاربران ارائه می‌دهد. Astar خود را به عنوان مرکز برتر برای همه چیزهایی که از فناوری غیرمتمرکز پشتیبانی می کند، قرار می دهد. این ابزاری برای مقیاس‌بندی برنامه‌ها در بلاک چین‌های مختلف است.

بررسی فهرست حامیان مالی و شرکا، روند روشنی را به سمت پذیرش گسترده فناوری چند زنجیره ای برای قراردادهای هوشمند در پلتفرم ها و بلاک چین های مختلف نشان می دهد. جهانی بودن به عنوان یک استراتژی کلیدی برای دستیابی به مقیاس پذیری و افزایش سودآوری پلت فرم های غیرمتمرکز دیده می شود.

طی ماه گذشته، توکن اصلی پروژه ASTR نزدیک به 60 درصد افزایش یافته و به ارزش 0.1725 دلار رسیده است. چندین اطلاعیه مهم به وضعیت فعلی ASTR به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال با بالاترین رشد کمک می کند.

سریعترین رشد ارزهای دیجیتالی که باید در ژانویه 2024 - 3 مورد توجه قرار گیرند
منبع: CoinMarketCap

اخیراً، شبکه Astar برنامه‌های خود را برای انتشار توکنومیکس، zkEVM و سایر به‌روزرسانی‌ها طی دو ماه آینده فاش کرده است. بنیانگذار این پروژه، سوتا واتانابه، اعلام کرد که راه اندازی شبکه پیشرو Astar zkEVM برای اوایل سال 2024 برنامه ریزی شده است.

سازنده (MKR)

MakerDAO یک پلتفرم قرارداد مبتنی بر اتریوم است که به شما امکان می دهد استیبل کوین Dai را در برابر ارزهای دیجیتال و دارایی های واقعی صادر کنید. نام این پلتفرم از عبارت “مارکت ساز” گرفته شده است. این پروژه با کمک DAO به صورت کاملاً غیرمتمرکز عمل و توسعه می یابد. نشانه حاکمیت MakerDAO Maker (MKR) است.

این توکن در سال گذشته شاهد رشد ثابتی بوده است، به طوری که قیمت MKR از ژوئن سال گذشته در امتداد یک خط حمایتی صعودی شیب دار افزایش یافته است. این خط در ماه آگوست برای استحکام آزمایش شد و پس از آن توکن رشد خود را از سر گرفت.

طبق گزارش کوین مارکت کپ، در ژانویه، سکه مرز بحرانی 2000 دلار را شکست و در یک ماه بیش از 45 درصد افزایش قیمت داشت و به یکی از سه آلتکوین برتر ژانویه تبدیل شد که سریع‌ترین رشد را داشتند.

سریعترین رشد ارزهای دیجیتالی که باید در ژانویه 2024 - 4 مورد توجه قرار گیرند
منبع: CoinMarketCap

سوئی (SUI)

شبکه Sui یک پروژه بلاک چین نسبتاً جدید است که در 3 مه 2023 برای رسیدگی به مسائل مربوط به تمرکز دارایی های دیجیتال راه اندازی شد. تیم شبکه Sui مطمئن است که دستیابی به این هدف آنها را به سمت تبدیل شدن به یکی از پلتفرم های پیشرو در جهان سوق می دهد.

در ژانویه، بنیاد Sui، با همکاری Mysten Labs، Sui Basecamp را اعلام کرد، اولین کنفرانس جهانی که در آوریل در پاریس برنامه ریزی شده است. این رویداد توسعه دهندگان و شرکای سراسر جهان را گرد هم می آورد، زیرا جامعه web3 برای هفته بلاک چین در پاریس گرد هم می آید.

سریعترین رشد ارزهای رمزنگاری شده که باید در ژانویه 2024 - 5 زیر نظر داشته باشید
منبع: CoinMarketCap

SUI از زمان عرضه در اوایل ماه مه 2023 تا 30 درصد کاهش قیمت داشته است که در 19 اکتبر 2023 به پایین ترین سطح خود رسیده است. با این حال، تا پایان سال، این توکن به تدریج بهبود یافت و قیمت آن از 0.3643 دلار در اکتبر افزایش یافت. 19 تا 1.20 دلار در زمان نوشتن. طی ماه گذشته، این توکن با اطمینان روند صعودی خود را نشان داده است و قیمت آن تا 42 درصد افزایش یافته است.

سریعترین رشد ارز دیجیتال این هفته

3 سود برتر این هفته ارزهای دیجیتال مرتبط با بلاک چین را شامل می‌شوند.

سریعترین رشد ارزهای دیجیتالی که باید در ژانویه 2024 - 6 مورد توجه قرار گیرند

رهبر ظاهری هفته از 22 تا 26 ژانویه شبکه مانتا (MANTA) بود. قیمت MANTA از زمانی که سکه در 18 ژانویه در Binance فهرست شد، در امتداد یک خط حمایت صعودی افزایش یافته است. در این مدت در زیر ناحیه مقاومت افقی در 2.65 دلار باقی ماند. پس از جهش از خط روند در 23 ژانویه، توکن نرخ رشد خود را تسریع کرد و روز بعد از این ناحیه افقی شکست صعودی کرد. این سکه در حال حاضر با قیمت 3.09 دلار معامله می شود که طی هفته 40 درصد افزایش قیمت داشته است.

پس از نزدیک، Chiliz (CHZ)، پروژه ای است که به طرفداران ورزش کمک می کند تا با استفاده از توکن های هواداران CHZ در زندگی تیم های مورد علاقه خود شرکت کنند. این توکن از روند نزولی شروع به بهبود کرد و به قیمت 0.11 دلار رسید که طی هفته گذشته 27 درصد افزایش یافت.

شبکه Pyth (PYTH) با افزایش تقریبا 23 درصدی نسبت به هفته گذشته، سه رتبه برتر را بسته است. قیمت سکه تا 0.40 دلار افزایش یافت. یکی از محرک های رشد این خبر بود که سرمایه گذاری در شبکه با 110000 کیف پول به اوج جدیدی رسیده است.

شبکه Pyth بر اساس این ایده ساخته شده است که داده های مالی ارزشمند هستند و همیشه به صورت رایگان در دسترس نیستند. به جای داده های تقریبی، Pyth از داده های مالی شخص اول برای کمک مستقیم به بلاک چین استفاده می کند.

جمع بندی

هنگام تجزیه و تحلیل سودآوری ارزهای رمزپایه، بسیار مهم است که نرخ رشد قابل توجه محرک‌های کریپتو را در نظر بگیرید. در مقابل تسلیم شدن در برابر FOMO مقاومت کنید و ارزیابی کنید که آیا ممکن است یک سکه خاص را خیلی دیر وارد کنید یا خیر. ارزش یک ارز دیجیتال با عرضه و تقاضا در پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال پیشرو تعیین می شود. عوامل مختلفی می توانند بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارند، از جمله احساسات فعلی بازار، رویدادهای خبری، اطلاعیه های مهم و تغییرات در رویکردهای نظارتی. با در نظر گرفتن این عوامل، ارزش کریپتوکارنسی می‌تواند در دوره‌های کوتاهی نوسان داشته باشد و آن را به یک سرمایه‌گذاری بسیار نوسان تبدیل کند.

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. مطالب و مطالب ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

سوالات متداول

دبلیوکلاه سریعترین ارز دیجیتال در حال رشد است?

تا زمان نگارش فعلی، ارز دیجیتال با سریع‌ترین رشد در حال حاضر، توکن پروژه پندل است. از ابتدای سال، سکه با افزایش قیمت قابل توجه بیش از 110 درصد همراه با افزایش مداوم حجم معاملات و ارزش بازار مواجه شده است.

دبلیوکلاه ارز دیجیتال بعدی است که رونق می گیرد?

پیش بینی آن با قطعیت چالش برانگیز است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که بیت کوین (BTC) پتانسیل قابل توجهی برای رشد آینده دارد. تایید ETF های بیت کوین نقطه ای و رویداد نصف شدن آینده در سال 2024 به پیش بینی مثبت نرخ اولین ارز دیجیتال کمک می کند. داده های تاریخی حاکی از آن است که نصف شدن بیت کوین از لحاظ تاریخی به بالاترین حد خود رسیده است. علاوه بر این، معرفی یک ETF بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده ممکن است سرمایه سرمایه گذاران نهادی را به بازار جذب کند.

دبلیوکریپتو hich سریعترین بازیابی خواهد شد?

در حالی که انجام پیش بینی های قطعی غیرممکن است، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که اتریوم (ETH) برای بهبودی سریع در موقعیتی قرار دارد. این سکه در هفته‌های اخیر توجه بیشتری را به خود جلب کرده است که ناشی از هیجان پیرامون ETF‌های نقطه‌ای اتریوم در ایالات متحده است.

دبلیوارز دیجیتال با سریع ترین رشد برای سرمایه گذاری?

تعیین ارز دیجیتال ایده‌آل با سریع‌ترین رشد به عوامل مختلفی مانند استراتژی سرمایه‌گذاری، تحمل ریسک و اهداف مالی بستگی دارد. هیچ پاسخی برای همه وجود ندارد. به عنوان مثال، برای یک استراتژی انباشت طولانی مدت، گزینه های برجسته ای که باید در نظر بگیرید شامل BTC، Ethereum (ETH) یا BNB از بایننس است. انجام تحقیقات کامل و همسو کردن انتخاب های خود با اهداف سرمایه گذاری خاص خود بسیار مهم است.

ما را در Google News دنبال کنیدنوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا