اخبار رمز ارز

سرمایه گذاران موسسه ای در انتظار اصلاح بازار کریپتو در سال آینده

نظرسنجی منتشر شده توسط Natixis Investment Managers نشان می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران موسسه ای اصلاحات اساسی در بازار ارزهای دیجیتال را در سال آینده پیش بینی می کنند. علاوه بر کریپتو که آن را دارای اصلاحات اساسی می‌دانند، سرمایه‌گذاران موسسه ای به طور فزاینده‌ای به کلاس دارایی‌ها هم علاقه نشان می‌دهند.

مدیران سرمایه گذاری Natixis نتایج یک نظرسنجی جهانی از سرمایه گذاران موسسه ای را در روز چهارشنبه منتشر کردند. این شرکت از 500 سرمایه گذار موسسه ای، که مجموعاً 13.2 تریلیون دلار دارایی را برای بازنشستگی عمومی و خصوصی، بیمه، بنیادها، موقوفات و صندوق های ثروت دولتی در سراسر جهان مدیریت می کنند، نظرسنجی کرد. نزدیک به 100 سرمایه گذار موسسه ای در ایالات متحده که دارایی های 1.3 تریلیون دلاری را مدیریت می کنند، در این نظر سنجی شرکت کردند.

از سرمایه گذاران موسسه ای پرسیده شد که کدام بازارها در سال آینده شاهد اصلاحات اساسی خواهند بود. در حالی که موسسات پتانسیل اصلاحات را در طیف وسیعی از طبقات و بخش های دارایی ها می بینند، یافته های نظرسنجی بیان می کند:

آنها فکر می‌کنند که رقیب اصلی اصلاحات اساسی در سال آینده، ارزهای دیجیتال خواهند بود.

Natixis توضیح داد که ارزهای دیجیتال در صدر فهرست نگرانی‌های اصلاحی قرار دارد و بیش از نیمی از مؤسسات مورد بررسی ، خواستار اصلاح هستند. اوراق قرضه حساس به نرخ بهره (45 درصد)، سهام (41 درصد) و تکنولوژی (39 درصد) در رتبه های بعدی این فهرست قرار دارند.

Natixis خاطرنشان کرد: علیرغم پیش‌بینی اصلاحات عمده برای بازار ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران موسسه ای به طور فزاینده‌ای به کلاس دارایی‌ها علاقه مند هستند.

همچنین بخوانید:   سود اتریوم و بایننس کوین به دی استریم سرازیر شد زیرا سال کبیسه باعث تقویت کریپتو شد

Natixis افزود: از هر ده نفر ، چهار نفر ارزهای دیجیتال را یک گزینه سرمایه گذاری می دانند و از 28 درصدی که در کریپتو سرمایه گذاری می کنند، 90 درصد می گویند که (62 درصد) تخصیص خود را حفظ یا (28 درصد) افزایش می دهند. در همین حال، 87 درصد از سرمایه گذاران موسسه ای انتظار دارند که بانک های مرکزی در نهایت قانون ارزهای دیجیتال را تنظیم کنند.

تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران موسسه ای در ماه های گذشته به ارزهای دیجیتال علاقه نشان داده اند. در ماه می، بانک سرمایه گذاری جهانی گلدمن ساکس اعلام کرد که شاخص ترس از دست دادن (FOMO)، مؤسسات را به سمت بیت کوین سوق می دهد. در ماه جولای، یک نظرسنجی توسط Nickel Digital Asset Management نشان داد که 82 درصد از سرمایه‌گذاران موسسه ای و مدیران ثروت در حال برنامه‌ریزی برای افزایش استفاده از کریپتو تا سال 2023 هستند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا