اخبار رمز ارزبازی و گیممتاورس

سامسونگ از بازی های مبتنی بر بلاک چین پشتیبانی کرده و در آکسی اینفینیتی سرمایه گذاری می کند

سامسونگ شرکت بزرگ کره جنوبی به طور فزاینده ای در حال توسعه دنیای بازی های مبتنی بر بلاک چین است ، در حالی که در کره جنوبی ، انتشار رسمی بازی های با عناصر بلاک چین ممنوع است.

سامسونگ نکست ، زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری غول فناوری سامسونگ ، در دور دوم سری بازی اسکای ماویس ،مبلغ 152 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد. اسکای ماویس شرکت بلاک چین ویتنامی و توسعه دهنده بازی ها برای کسب آکسی اینفینیتی است. سامسونگ قبلاً روی توسعه دهندگان بازی های بلاک چین از جمله Dapper Labs ، خالق CryptoKitties و Animoca Brands  هنگ کنگی سرمایه گذاری کرده بود.

کیم جونگ سو ، استاد مدیریت صنعتی و مهندسی در دانشگاه میونگجی ، می گوید که دلیل سرمایه گذاری سامسونگ صرفاً نرخ بازگشت سرمایه (ROI)  بالا است. “سامسونگ می داند که آکسی اینفینیتی یکی از داغ ترین موضوعات اخیر است ، همانطور که قبلاً   CryptoKitties جزو بازی های روز بود. همچنین شرکت سامسونگ می داند که بلاک چین و NFT ها در حال حاضر چگونه پرطرفدار شده اند. “

با این حال ، در کره جنوبی ، پایگاه اصلی سامسونگ ، بازی های دارای عناصر بلاک چین یا NFT (توکن های غیر مثلی) توسط کمیته رتبه بندی و مدیریت بازی کشورکره جنوبی انتشارش متوقف شده است. زیرا جایزه های تصادفی درون بازی ، که برخی از آنها NFT هستند ، ممکن است رفتارهای سودجویانه را تقویت کنند.

کیم معتقد است که دولت محدودیت های بازی های بلاک چین را در برخی موارد کاهش خواهد داد. وی گفت: “از آنجا که دولت تمرکز زیادی بر توسعه متاورس (متاورس اصطلاحی است که برای توصیف فضای مجازی در محیط های دیجیتالی مانند بازی های آنلاین ، رسانه های اجتماعی و واقعیت مجازی به کار می رود) دارد ، موضوعات مربوط به مالکیت و انتقال ارزش در دارایی های مجازی به احتمال زیاد با رویکردی بسیار مثبت مورد بحث قرار خواهد گرفت. بنابراین هرگونه پیشرفت در این بحث ممکن است سیگنال های مثبتی به وضعیتی که در بازی های بلاک چین شاهد آن هستیم ارسال کند. کیم می گوید در این میان ، صنعت بازی سازی باید در مورد حذف عوامل سودجویانه تحقیق و بررسی بیشتری کند.

آکسی اینفینیتی یک بازی موبایلی است که اغلب با پوکمون مقایسه می شود ، جایی که کاربران به دلیل پرورش هیولاهایی که به عنوان “Axies” معروف هستند NFT پاداش می گیرند. از زمان انتشار ، این بازی طرفداران زیادی در کشورهای در حال توسعه مانند فیلیپین و ونزوئلا به دست آورده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا