اخبار رمز ارز

رهبران مذهبی با اتهامات کلاهبرداری در مورد طرح کریپتو مواجه هستند


دفتر دادستان کل کلرادو علیه بنیانگذاران ارز دیجیتال INDXCoin شکایت کرده است و ادعا می کند که آنها به طور تقلبی از سرمایه گذاری های جماعت برای منافع شخصی استفاده کرده اند.

الی و کیتلین رگالادو، بنیانگذاران INDXCoin و رهبران مذهبی برجسته، با اتهامات کلاهبرداری روبرو هستند، همانطور که در دادخواست دادستانی کل کلرادو آمده است. این دادخواست این زوج را متهم به استفاده از وجوه سرمایه گذاری از جماعت خود برای هزینه های شخصی، از جمله بازسازی خانه می کند.

INDXCoin که در ابتدا به عنوان یک سکه کاربردی مرتبط با 100 ارز دیجیتال برتر به بازار عرضه می شد، اکنون مورد بررسی قرار گرفته است زیرا شکایت دادستان کل ادعا می کند که Eli Regalado، کشیش، به طور خاص جوامع مسیحی در دنور را هدف قرار داده است و وعده پاداش های مالی الهی برای سرمایه گذاری در INDXCo را داده است.

به گفته تونگ چان، کمیسر اوراق بهادار کلرادو، این شکایت بیشتر بر عدم تجربه Regalados در ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند، که منجر به تبدیل شدن INDXCoin به «غیر نقدینگی و عملاً بی‌ارزش» می‌شود.

در ویدئویی، الی رگالادو اعتراف کرد که 1.3 میلیون دلار از وجوه سرمایه‌گذاری شده را هدایت کرده است و تصریح می‌کند که طبق دستور خداوند، بخش قابل توجهی برای بازسازی خانه استفاده شده است. علیرغم اذعان به این هزینه‌ها، رگالادو قصد دارد با اتهامات کلاهبرداری در دادگاه اعتراض کند و به اعتقاد خود برای معجزه مالی برای بازپرداخت سرمایه‌گذاران تکیه کند.

اگر مقصر شناخته شود، پرونده INDXCoin می تواند به عنوان یک پیچ و تاب مدرن در یک کلاهبرداری قدیمی تلقی شود که طرح سرمایه گذاری متقلبانه سنتی را با عصر دیجیتال تطبیق می دهد.

ما را در Google News دنبال کنیدنوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا