اخبار رمز ارز

رایت اسناد سال 2008 را با استناد به بیت کوین کش ارائه می کند


در سومین روز از اتحاد ثبت اختراع آزاد رمزارز (COPA) در مقابل کریگ رایت، متهم سندی را ارائه کرد که به بیت کوین کش (BCH) مربوط به سال 2008 باز می گردد.

بیت‌کوین کش تقریباً یک دهه پس از نوشته شدن سند سال 2008 ایجاد شد، و BCH در سال 2017 در خط مقدم قرار گرفت. برخلاف دیروز، زمانی که COPA ادعا کرد جعل قابل مشاهده در سند منشاء بیت‌کوین رایت با عنوان «ناکاموتو آدام اسمیت ژاپنی است»، ابرداده این سند است. همچنین به سال 2008 باز می گردد، بدون هیچ مدرک احتمالی دال بر جعل.

رایت همچنین سندی را ارائه کرد که به سال 2005 بازمی‌گردد، که شامل چندین بخش از وایت پیپر اصلی بیت‌کوین بود. با این حال، ابرداده های سند دستکاری شده بود، که او ادعا کرد که این کار را عمدا برای اهداف آموزشی انجام داده است.

متهم همچنین سابق خود را متهم کرد وکلا به دلیل استخدام «کارشناسان معیوب»، که پرونده او را در دادرسی قبلی دشوار می کرد. دادگاه قرار است چند هفته طول بکشد.

نبرد حقوقی در سال 2016 پس از آن که رایت، دانشمند رایانه استرالیایی، ادعا کرد که خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو است و به دنبال حقوق مالکیت معنوی بیت کوین بود، آغاز شد. در پاسخ، COPA از رایت شکایت کرد و هدف آن اعلام این بود که وایت پیپر بیت کوین مالکیت عمومی است و مشمول ادعاهای تکثیر حق چاپ از جمله نام بیت کوین نیست.نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا