اخبار رمز ارز

دارایی‌های کریپتو در هفته گذشته شاهد 708 میلیون دلار ورودی بودند. بیت کوین و سولانا پیشتاز هستند

محصولات سرمایه گذاری مرتبط با کریپتو دومین ورودی بزرگ سال 2024 را در هفته گذشته تجربه کردند که بالغ بر 708 میلیون دلار بود که تقریباً 99 درصد آن از بیت کوین بود.

بازار ایالات متحده 721 میلیون دلار ورودی ثبت کرد که ETF های تازه به تنهایی 1.7 میلیارد دلار جمع آوری کردند. بر اساس تحقیقات CoinShares، ETF های بیت کوین نقطه ای به طور مداوم در طول ماه گذشته به طور متوسط ​​1.9 میلیارد دلار سرمایه جذب کرده اند که در مجموع 7.7 میلیارد دلار از زمان تایید آنها به اوج خود رسیده است.

ETF های بیت کوین در چهار هفته گذشته به طور متوسط ​​1.9 میلیارد دلار ورودی داشته اند و از زمان معرفی در هفته دوم ژانویه به مجموع 7.7 میلیارد دلار رسیده اند. علیرغم این افزایش، 6 میلیارد دلار برداشت از وجوه تثبیت شده، از جمله Grayscale و ProShares صورت گرفته است.

با این حال، داده های اخیر حاکی از کاهش قابل توجه این جریان های خروجی است.

نمودار جریان سرمایه گذاری بیت کوین ETF | منبع: CoinShares

بیت کوین با 703 میلیون دلار، که 99 درصد از کل جریان سرمایه گذاری را تشکیل می دهد، بر نمودارهای ورودی غالب شد. در مقابل، محصولات شرط‌بندی در مقابل بیت کوین با برداشت جزئی 5.3 میلیون دلاری همراه با تغییر مثبت در روند قیمت بیت کوین بودند.

در میان سایر ارزهای رمزنگاری شده، سولانا با 13 میلیون دلار ورودی برجسته بود و از اتریوم و آوالانچ پیشی گرفت که با برداشت 6.4 میلیون دلاری و 1.3 میلیون دلار در همان بازه زمانی مواجه شدند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا