اخبار رمز ارز

خط مشی جدید تبلیغات کریپتو گوگل، دید ETF بیت کوین را افزایش می دهد


گوگل، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت فناوری آلفابت، در آستانه یک به‌روزرسانی خط‌مشی مهم است که قرار است از ۲۹ ژانویه اعمال شود، که می‌تواند چشم‌انداز تبلیغات ارزهای دیجیتال را تغییر دهد.

اکنون که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) 11 ETF بیت کوین (BTC) را در 10 ژانویه تصویب کرد، انتظار می رود گوگل قوانین خود را اصلاح کند و مدیران دارایی را قادر سازد تا این محصولات را برای مخاطبان گسترده تری در ایالات متحده تبلیغ کنند.

این اقدام به دنبال تصمیم اخیر گوگل برای گسترش خط‌مشی ارزهای دیجیتال و محصولات مرتبط با آن است و اکنون دستورالعمل‌های خاصی را برای تبلیغ‌کنندگان ارائه می‌کند تا آنچه را که «تراست سکه‌های رمزنگاری» می‌نامد، تبلیغ کنند.

تبلیغ‌کنندگانی که مشتاق به سرمایه‌گذاری در پلتفرم Google هستند، که به دلیل دسترسی گسترده و حجم جستجوی بالای آن مشهور است، اکنون برای اطمینان از انطباق با الزامات سخت‌گیرانه این غول فناوری، به گواهینامه نیاز دارند.

اهمیت این توسعه با تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به یک ETF بیت کوین نقطه ای، همراه با تحریم 10 موسسه دیگر برای گنجاندن ETF های بیت کوین نقطه ای در سبد سرمایه گذاری خود برجسته می شود.

به گفته DemandSage، تحلیلگران رمزارز نسبت به پیامدهای این تغییر سیاست در حوزه ارز دیجیتال خوشبین هستند، زیرا گوگل روزانه حدود 8.55 میلیارد جستجو را پردازش می کند.

آیا گوگل ادز می تواند برای ETF های بیت کوین ترازو کند؟

جامعه کریپتو حدس می‌زند که افزایش دید ETFهای بیت‌کوین از طریق پلتفرم تبلیغاتی گوگل ممکن است آگاهی و سرمایه‌گذاری قابل توجهی در این فضا ایجاد کند.

به این ترتیب، شرکت‌هایی که در بازار ETF بیت کوین فعالیت می‌کنند به طور بالقوه می‌توانند شاهد هجوم قابل توجهی از علاقه بخش‌های جدید مردم باشند – نه فقط از طرف معامله‌گران یا سرمایه‌گذاران با تجربه.

این به‌روزرسانی همچنین می‌تواند نشان‌دهنده تغییری در نحوه تبلیغات محصولات ارزهای دیجیتال باشد و تضمین کند که تبلیغات الزامات قانونی را برآورده می‌کنند و مسئولانه به مخاطبان درگیر ارائه می‌شوند.

تغییر خط مشی گوگل در یک لحظه مناسب می رسد. بازار کریپتو در هفته گذشته شاهد نوسانات احساسات سرمایه گذاران نسبت به ETF بیت کوین بوده است.

در 24 ژانویه، صندوق های ETF بیت کوین شاهد هجوم تقریباً 270 میلیون دلاری بود که با برداشت های قابل توجه – به ویژه از ETF بیت کوین Grayscale Investment- که مجموعاً حدود 153 میلیون دلار خروجی خالص داشت، متعادل شد.

این روند بهبود نیافت، به طوری که در 25 ژانویه شاهد ادامه روند خروج بودیم، و چهارمین روز متوالی خروج خالص را در هفته گذشته رقم زد که در مجموع به 80 میلیون دلار رسید، به ویژه از وجوه شناسایی شده توسط SEC.

علی‌رغم این پویایی‌های چالش برانگیز، مفسران ارزهای دیجیتال احساس می‌کنند که تغییر سیاست گوگل می‌تواند به طور بالقوه درها را به روی سیل سرمایه‌گذاران جدید باز کند. افزایش دید و صدور گواهینامه تحمیلی می‌تواند جریان‌های خروجی اخیر از ETF‌های بیت‌کوین را خنثی کند و با نزدیک‌تر شدن به تاریخ اجرای سیاست ۲۹ ژانویه، یک بازگشت احتمالی را نشان دهد.نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا