اخبار رمز ارز

یک استرالیایی 23 ساله از طریق سرمایه‌گذاری‌های برنامه‌ریزی‌شده در ارزهای دیجیتال ، دارایی 314 هزار دلاری خرید

یک جوان 23 ساله موفق به خرید خانه با ارز دیجیتال شد. این جوان استرالیایی یک ملک 314 هزار دلاری را با سود حاصل از سرمایه گذاری در رمزارزها خرید.

Loi Nguyen سفر خود را به عنوان یک سرمایه‌گذار در سال 2017 با خرید چند صد دلار بیت کوین و اتریوم و هم‌چنین خرید سهام در بورس آغاز کرد. در نوامبر 2021، میزان سرمایه‌گذاری او در ارزهای دیجیتال از سبد سرمایه‌گذاری او در بورس بیشتر بود.

این جوان ساکن کوئینزلند استرالیا، طی چندین سال با انباشت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) توانست در نهایت بر افزایش بی‌سابقه قیمت املاک و مستغلات در سال 2020 غلبه کند و صاحب خانه رویایی خود شود.

Loi Nguyen سفر خود را به عنوان یک سرمایه‌گذار در سال 2017 با خرید چند صد دلار بیت کوین و اتریوم و هم‌چنین خرید سهام در بورس آغاز کرد. با این حال، علاقه او به ارزهای دیجیتال در حین تحصیل در رشته اقتصاد به اوج رسید:

کریپتو زمانی به زندگی من بازگشت که یک واحد درسی در مورد تورم را در دانشگاه گذراندم. من یاد گرفتم که بیت کوین می‌تواند کاهش‌دهنده تورم باشد.

نگوین در صحبت با news.com.au فاش کرد که نرخ‌های بهره پایین (کمتر از 0.5 درصد) که توسط بانک‌های سنتی ارائه می‌شود هرگز نمی‌تواند به او کمک کند تا وارد بازار املاک و مستغلات شود. این سرمایه گذار جوان با پیروی از استراتژی میانگین‌گیری یا متوسط هزینه دلاری (DCA)، به تنوع سبد سهام خود در ارزهای دیجیتال در بازار نزولی 2018 ادامه داد.

می‌دانم که ریسک زیادی پذیرفتم. می‌خواستم از قدرت خریدم محافظت کنم، از پس‌اندازهای فعلی‌ام محافظت کنم و مطمئن شوم که پولم کم نمی‌شود.

از آنجایی که بازارهای سنتی در زمان شروع همه‌گیری کووید-19 سقوط کردند، نگوین بخش بیشتری از پولش را به جای وارد کردن در بورس به سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو اختصاص داد و در نهایت موفق به خرید خانه با ارز دیجیتال شد. این در واقع زمانی بود که سرمایه‌گذاری او از بازارهای سنتی به سمت ارزهای دیجیتال هدایت شد و در نهایت توانست طی چند ماه 1 بیت کوین جمع کند.

نگوین با قصد خرید املاک و مستغلات، سرمایه‌گذاری های کریپتو خود را در طول نوامبر تا دسامبر 2021 نقد کرد، یعنی زمانی که بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی 69000 دلار رسید. در مجموع، استرالیایی جوان کمتر از نیمی از سبد ارزهای دیجیتال خود را فروخت تا بتواند حدود 31400 دلار (43000 دلار استرالیا) را به عنوان بخشی از پیش پرداخت به بانک ارائه دهد.

نگوین یک آپارتمان یک خوابه در بریزبن خریداری کرد که 314000 دلار (430000 دلار استرالیا) قیمت داشت و تقریباً 62735 دلار (86000 دلار استرالیا) به عنوان پیش پرداخت نیاز داشت. نگوین افزود: «حدود نیمی از این پول با سود در ارزهای دیجیتال پرداخت شد.

پس از پایان دبیرستان، نگوین به مدت یک سال به عنوان کارمند بانک به طور تمام وقت کار کرد و درآمدی در حدود 20400 دلار داشت. او در پایان گفت: “در حال حاضر خیلی اوضاع بهتری دارم.”

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، تحقیقی تحت عنوان کاوش در ارزهای دیجیتال نیاز به نظارتی دقیق‌تر برای دستیابی به شفافیت و اطمینان بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال برای بازار استرالیا نشان می‌دهد.

کارگروه مشورتی فدرال، کاوش در چهار حوزه کلیدی را توصیه می‌کند که می‌توانند «به اطمینان از پذیرش ارزهای دیجیتال در استرالیا کمک کنند» – این چهار حوزه کلیدی شامل حداقل استانداردهای امنیت سایبری، قابلیت آگاهی از طریق آموزش تخصصی، رویکرد پیگیری و شفافیت کارگزاری‌ها می‌باشد.

برای مطالعه خبر اصلی این‌جا را کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا