اخبار رمز ارز

خرس‌های بیت‌کوین نمی‌توانند قیمت‌ها را برای مدت طولانی‌تری پایین نگه دارند

تحلیل‌های جدید قیمت بیت‌کوین استدلال می‌کند که خرس‌های بیت‌کوین نمی‌توانند قیمت‌ها را برای مدت طولانی‌تری پایین نگه دارند.

در یک سری توییت که در 18 دسامبر منتشر شد، اکانت محبوب Light اتفاقاتی را که منجر به اصلاح 39 درصدی اخیر بیت کوین شد را، خلاصه کرد.

گوسفند در لباس خرس

Light  توضیح داد که ترکیبی از عوامل کلان و اقدامات هوشمندانه بازیگران بزرگ باعث شد تا سرمایه‌گذاران خرد این کیف‌ها را هم در بیت‌کوین و هم در آلت‌کوین نگه دارند.

این اتفاق قبل از شتاب نزولی از 69000 دلار در لیکوییدشدن دسامبر آشکار بود . پول هوشمند می دانست که چنین سطوحی ناپایدار هستند و بر این اساس واکنش نشان داد.

این حساب می‌نویسد: “25 درصد از مشتقات OI بسته یا لیکویید شد. میلیاردها میلیارد از دست رفت. اگر مردم قبلاً کمی محتاط بودند، اکنون به درستی ریسک گریز شدند.”

“کسانی که یک ماه قبل به پیام بازار توجه نکردند، اکنون به طور سریع شروع به وحشت کرده اند.”

با این حال، پس از پایین آمدن قیمت بیت کوین، وماندن قیمت به زیر 50000 دلار ، دلیل جدیدی برای انتخاب وجود دارد.

همان فروشندگان اولیه، اکنون شروع به نگاه کردن به سمت دیگری کرده اند. همزمان با اینکه BTC/USD  آمریکا از سطح حمایت قابل توجهی برخوردار است ، اشتیاق برای بیت کوین در حال بازگشت است.

در حالی که گاوها محتاط بوده‌اند، خرس‌ها به تهاجم روی آورده‌اند. بازیکنان بزرگی که منطقه 60 هزار دلاری را مسخره می‌کردند مسیر خود را معکوس کرده‌اند و شروع به جذب هراس و فروش شورت کرده‌اند.

وجوه احتمالاً با جریان‌های فروش ساختاری (یا نزدیک به آن) انجام می‌شوند، نقد می‌شوند و اکنون به سمت دیگر، یعنی جریان‌های خرید ورودی در ژانویه فکر می‌کنند.

با وجود این تحلیل ها خلاف این را استدلال می‌کنند، بنابراین آینده بیت کوین احتمالاً به اندازه آغاز ماه «هیجان‌انگیز» نیست.

پس از دستاوردهای قابل توجه آلت کوین ها در سال 2021، همچنان شاهد توزیع آنها هستیم.

مایکل ون دی پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، این هفته استدلال کرد، اتر در کوتاه مدت بازار را در دست خواهد گرفت.

مایکل ون دی پوپ  گفت : “نوسانات در حال تغییر است و داده ها نشان می دهد که تسلط بیت کوین رو به کاهش است.”

ون دی پوپ به دنبال کنندگان توییتر خود گفت: “بسیاری از آلتکوین ها از اوج خود در ماه می 80 درصد کاهش یافته اند. آنها همچنین در سطوح پشتیبانی  بالاتری هستند.احساسات کلی بازار خرسی است. من که خرید می کنم .شما چطور؟            “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا