اخبار رمز ارز

تیم حقوقی مدیر عامل Safemoon در بحبوحه نابسامانی های مالی به دنبال خروج هستند

چشم انداز قانونی برای برادن جان کارونی، مدیر عامل شرکت ارزهای دیجیتال منقرض شده SafeMoon، با ارائه درخواستی برای انصراف از پرونده، نماینده حقوقی او، Petrillo Klein & Boxer، تغییر قابل توجهی پیدا کرده است.

پس از اتهامات مطرح شده علیه کارونی در نوامبر 2023، که شامل اتهامات کلاهبرداری در اوراق بهادار، کلاهبرداری با سیم و توطئه برای انجام پولشویی در کنار توماس اسمیت، مدیر ارشد فناوری SafeMoon است، تغییر قابل توجهی در نمایندگی قانونی کارونی رخ داده است. آدام شومان از پتریلو کلاین و باکسر، در پرونده ای در 12 فوریه، تصمیم خود را برای انصراف از نمایندگی کارونی بیان کرد.

این تصمیم تحت تأثیر ناتوانی SafeMoon در عمل به وعده خود برای پوشش هزینه های قانونی Karony بود که منجر به کمبود بودجه لازم برای نگهدارنده شرکت شد زیرا SafeMoon اعلام ورشکستگی کرد. در نتیجه، این کمبود مالی منجر به انتصاب یک مدافع عمومی برای کارونی شده است که تغییری اساسی در استراتژی دفاعی او ایجاد می کند.

جلسه وثیقه کارونی در 9 فوریه با آزادی او با 3 میلیون دلار وثیقه به پایان رسید. شرایط تعیین شده برای وثیقه او بسیار سخت است و شامل حبس خانگی در اقامتگاه والدینش در یوتا می شود. علاوه بر این، این شرایط شامل نظارت سایبری و الکترونیکی برای اطمینان از انطباق است.

مبلغ هنگفت وثیقه پاسخی به نگرانی‌ها در مورد خطر احتمالی پرواز کارونی، با توجه به دارایی‌های ارز دیجیتال قابل توجه و اقامت قبلی وی در بریتانیا بود. قاضی تارین مرکل بر شدت این شرایط تاکید کرد و ماهیت جدی اتهامات را منعکس کرد.

دخالت والدین کارونی در تأمین وثیقه او، علیرغم اختلافات قانونی گذشته و تنش های خانوادگی قابل توجه، بر پویایی پیچیده شخصی در بازی تأکید می کند. قابل ذکر است که مادر کارونی قبلاً او را به اداره تحقیقات فدرال گزارش داده بود و عمق درگیری های قانونی خانواده و تأثیر آنها بر پرونده را نشان می داد.

علاوه بر این، به عنوان بخشی از شرایط وثیقه، کارونی با ممنوعیت شدید درگیر شدن در هر گونه فعالیت تبلیغاتی ارزهای دیجیتال مواجه است. این اقدام تلاشی برای کاهش خطرات احتمالی مرتبط با دخالت وی در بخش ارزهای دیجیتال در حالی که مراحل قانونی ادامه دارد، است.

دادستان های فدرال ابتدا با شرایط وثیقه مخالفت کردند و استدلال کردند که مسائل حقوقی گذشته کارونی با والدینش و روابط مهم او در خارج از ایالات متحده خطر ملموسی برای فرار او از حوزه قضایی ایجاد می کند. با این حال، دادگاه در نهایت شرایط وثیقه اصلاح شده را برای کاهش این نگرانی ها کافی تشخیص داد.

به موازات اتهامات جنایی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) همچنین کارونی، اسمیت و خالق پروژه، کایل ناگی (که همچنان آزاد است) را به انجام یک طرح کلاهبرداری متهم کرده است. ظاهراً این طرح شامل وعده هایی به سرمایه گذاران بود که محقق نشد و منجر به سوء استفاده بیش از 200 میلیون دلار از بودجه پروژه شد.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا