اخبار رمز ارز

تتر 100 هزار دلار به بنیاد سرور BTCPay اعطا می کند

تتر اخیراً یک کمک مالی 100000 دلاری به بنیاد سرور BTCPay اعلام کرده است که حمایت خود را از جنبش نرم‌افزاری رایگان و منبع باز تقویت می‌کند.

بنیاد سرور BTCPay به دلیل نرم‌افزار پردازشگر پرداخت منبع باز خود که توسط تجار و کسب‌وکارهای متعدد در سطح جهان برای تسهیل تراکنش‌های بیت‌کوین (BTC) و USDT استفاده و طراحی شده است، مشهور است.

به گفته پائولو آردوینو، مدیر عامل Tether، این کمک هزینه نشان دهنده تعهد تزلزل ناپذیر شرکت برای تقویت رشد فناوری منبع باز است.

آردوینو گفت: “اعطای کمک مالی ما به بنیاد سرور BTCPay گواهی بر تعهد تتر به جامعه منبع باز و اعتقاد ما به قدرت دگرگون کننده فناوری است.”

بنیاد سرور BTCPay که به حمایت از حریم خصوصی و آزادی مالی معروف است، از حمایت Tether استقبال کرد. این کمک مالی به تقویت ظرفیت سرور BTCPay برای نوآوری و توسعه کمک می کند و با ماموریت آن برای ارائه یک پلت فرم امن، خصوصی و مقاوم در برابر سانسور برای پردازش پرداخت، همسو می شود.

Rockstar Dev، یکی از اعضای اصلی و یکی از اعضای موسس BTCPay Server، از درک اهمیت پروژه توسط Tether ابراز قدردانی کرد.

توسعه‌دهنده گفت: «من از تتر برای تشخیص اهمیت سرور BTCPay به عنوان یک پروژه بیت‌کوین FOSS و کمک مالی سخاوتمندانه آن سپاسگزارم. این مشارکت به شدت به ما قدرت می‌دهد تا روی ماموریت خود تمرکز کنیم: اینکه هر کسی را قادر می‌سازد تا بیت کوین را بدون موانع جغرافیایی، سیاسی یا مالی بپذیرد.

تتر همچنین با افزایش تقاضا برای بیت کوین به نقطه عطفی رسید که استیبل کوین USDT خود از 100 میلیارد دلار گذشت. با وجود تعدیل جزئی و ارزش لحظه ای بیش از 1 دلار، ذخایر تتر در ماه دسامبر به 97 میلیارد دلار افزایش یافت که عمدتاً در اسناد کوتاه مدت خزانه داری ایالات متحده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا