اخبار رمز ارز

بیت کوین مانند برکشایر هاتاوی است

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار مدیر دارایی جایگزین SkyBridge، می گوید بیت کوین را نباید صرفا با طلا مقایسه کرد.

مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید می گوید بیت کوین یک ماشین ترکیبی برای سرمایه گذاران است. او می افزاید، در عوض، با برکشایر هاتاوی قابل مقایسه است.

تایید اخیر اسکاراموچی از بیت کوین (BTC) چیز جدیدی نیست، زیرا او چندین اظهارات را در حمایت از پذیرش این ارز دیجیتال پرچمدار در طول سال ها بیان کرده است.

نمونه ای از این مصاحبه در مارس 2021 بود که در آن او به محیط در حال تغییر اشاره کرد که در آن سرمایه گذاری های نهادی در بیت کوین تغییر پارادایم را در اکوسیستم مالی جهانی نشان می دهد.

او آن را با طلا مقایسه کرد و مزایای BTC را از نظر سهولت ذخیره سازی، حمل و نقل و توانایی پذیرش تغییر به عنوان فناوری برای انتقال کالا و خدمات برجسته کرد.

معیارهای عملکرد، مسیر بیت کوین را در ارتباط با طلا روشن می کند. با تعدیل تورم، طلا در دهه گذشته 30 درصد افزایش را به ثبت رسانده است، در حالی که بیت کوین، علیرغم ماهیت پرنوسان خود، از زمان ایجادش 3700 درصد افزایش داشته است و بازده سالانه آن کمتر از 44 درصد نیست.

پویایی بازار بیت کوین

بیت کوین (BTC) پیشروترین ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است. متفاوت از ارزهای فیات سنتی، بر روی یک شبکه همتا به همتا عمل می کند و نیاز به واسطه را از بین می برد.

در حال حاضر، با رد و بدل شدن دست با 62600 دلار، بیت کوین طی هفته گذشته 21 درصد افزایش را تجربه کرده است. این ارز دیجیتال با عرضه 20 میلیون بیت کوین در گردش، ارزش بازاری بیش از 1.2 تریلیون دلار به ازای هر داده CoinGecko دارد.

بیت کوین با مقاومت در بالاترین سطح تاریخ قبلی یعنی 69000 دلار مواجه است، در حالی که 62000 دلار به عنوان نزدیک ترین سطح حمایتی آن عمل می کند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در بازه زمانی هفتگی 92.4 است که نشان دهنده یک حرکت قوی است.

پذیرش نهادی

کارشناسان در اجلاس وب قطر، صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) را به عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش بیت کوین توسط سرمایه گذاران حرفه ای پیش بینی می کنند.

رابرت یونگ، مدیر عامل برندهای انیموکا، دومینیک ویلیامز بنیاد دیفینیتی، و کاویتا گوپتا، بنیانگذار صندوق بلاک چین دلتا، استدلال می‌کنند که وسایل نقلیه سرمایه‌گذاری تنظیم‌شده راه را برای مشارکت نهادی هموار می‌کنند و یک «لحظه‌ی IPO» مهم برای بیت‌کوین را رقم می‌زنند.

موسسات مالی بزرگ مانند مریل لینچ بانک آمریکا و ولز فارگو وارد بازار ETF بیت کوین شده اند و محصولات ETF بیت کوین را به مشتریان ثروتمند خود معرفی می کنند.

این امر نشان‌دهنده پذیرش گسترده‌تر وسایل نقلیه سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است و مورگان استنلی نیز احتمالاً از آن پیروی می‌کند.

سرمایه گذاری بیت کوین السالوادور

رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، اخیراً فاش کرد که چگونه سرمایه گذاری بیت کوین آنها از حاشیه سود بیش از 40 درصد برخوردار بوده است. اگرچه این حرکت در اوایل مورد انتقاد قرار گرفت، معامله خرید 2381 بود

بیت‌کوین‌ها با قیمت متوسط ​​44292 دلار و حمایت از پیشنهاد شهروندی ویژه که در آن اهدای بیت‌کوین برای طبیعی‌سازی سریع رد و بدل می‌شود، در واقع یک مانور آینده‌اندیشانه است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا