اخبار رمز ارزسرمایه گذاریویژه

بهترین ایردراپ های می May 2022

مانند ماه گذشته بهترین ایردراپ هایی که در ماه منتشر می شود را در این پست به شما معرفی  خواهیم کرد. اگر به دنبال پروژه های جدید هستید که به سبد در حال رشد خود اضافه کنید یا با تخفیف خریداری کنید تا شما را تا دوره صعودی بعدی پایدار نگه دارد، به جای درستی آمده اید.

همیشه پایین ترین قیمت یک رمز ارز زمانی است که عرضه اولیه یا ایردراپ آن توکن خواهد بود و هیچ زمانی را پیدا نخواهید کرد که قیمت توکن از قیمت عرضه اولیه آن کمتر شود.

لیست زیر بهترین ایردراپ‌های ارزهای دیجیتالی هستند که باید برای کسب درآمد رایگان در ماه می 2022 به دنبال آنها باشید.

1. توکن BinanceYield (BNBY)

ارزش تخمینی: 150 دلار
تاریخ پایان: 22 می 2022
BinanceYield با راه‌اندازی در زنجیره هوشمند Binance، مزایایی را که برای مدت طولانی منحصراً توسط مشتریان با ارزش خالص برای توده‌ها نگهداری می‌شد، باز می‌کند. علاوه بر این، این پلتفرم به میلیون‌ها کاربر در حال حاضر در شبکه بایننس این امکان را می‌دهد تا ارز رمزنگاری شده ذخیره‌شده خود را در محل معاملات قرار دهند.

BinanceYield (BNBY) از طریق برنامه ساده و کارآمد خود که برای قرار دادن توکن های کاربردی در بازار طراحی شده است، وعده بازدهی پیشرو در بازار را برای نگهداری دارایی های دیجیتال داده است. کاربران در ازای ارائه ارزهای دیجیتال استفاده نشده خود به عنوان پاداش، BNBY کسب می کنند، در حالی که وام گیرندگان به همان توکن بهره می پردازند.

نحوه شرکت: راهنمای گام به گام
مرحله 1: فرم ایردراپ را از صفحه رسمی ایردراپ پر کنید.
مرحله 2: به توییتر بروید و صفحه رسمی توییترش را دنبال کنید.
مرحله 3: پست توییتر را در airdrop لایک و ریتوییت کنید و حداقل سه نفر از دوستان خود را تگ کنید.
مرحله 4: به بقیه حامیان BinanceYield در تلگرام بپیوندید.
مرحله 5: صفحات اجتماعی BinanceYield را در فیس بوک و یوتیوب دنبال کنید.

الزامات:
توییتر؛
آدرس BSC

 

2. توکن Xcavator (XCA)

ارزش تخمینی: تخمین زده نشده
تاریخ پایان: 8 مه 2022
حتی با دور شدن ارزهای دیجیتال از استخراج، علاقه به استخراج رمزنگاری در اوج خود است، همانطور که در مورد اشتراک بیش از حد Xcavator (XCA) وجود دارد. شبکه‌ای که برای نمایش دنیای هیجان‌انگیز و مسحورکننده ماینینگ کریپتوها طراحی شده بود، تا کنون موفق بوده است.

Excavator (XCA) یکی از شبکه های پیشرو ماینرها است که قابلیت استخراج ارز دیجیتال را به میلیون ها نفر در هر محدوده ارائه می دهد. ماموریت آن این است که با آموزش افراد تازه وارد در مورد نقش ماینینگ و نحوه اجرای عملیات ماینینگ خانگی خود، دستیابی به ارزهای دیجیتال را آسان کند.

این شبکه هزاران نفر را جذب می کند که علاقه مند به تبدیل شدن به ماینرهای حرفه ای هستند. در عوض، این شبکه ابزارها و خدماتی را ارائه می‌کند که برای افزایش قدرت هش کسب‌وکار استخراج ارز دیجیتال طراحی شده‌اند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند از XCA برای مقیاس‌بندی عملیات خود به طور مؤثر و مهم‌تر از همه، سودآور استفاده کنند.

نحوه شرکت: راهنمای گام به گام
مرحله 1: به بقیه انجمن شبکه Xcavator در تلگرام بپیوندید.
مرحله 2: Excavator را در حساب رسمی توییتر دنبال کنید.
مرحله 3: توییت airdrop را بازتوییت کنید و حداقل سه فالوور را تگ کنید.
مرحله 4: بخشی از انجمن Xcavator در فیس بوک، اینستاگرام و یوتیوب شوید.
مرحله پنجم: برای اطلاعیه های مهم به کانال خبری تلگرام Xcavator بپیوندید.

همچنین بخوانید:   بهترین ایردراپ های آوریل 2022

الزامات:
توییتر؛
تلگرام؛
آدرس BSC

 

3. توکن Mars Fellow (Mars Crystal)

ارزش تخمینی: تخمین زده نشده
تاریخ پایان: 15 می 2022

در Mars Fellow، کاربران NFT‌ جمع‌آوری می‌کنند و به صورت روزانه پاداش‌های ارز دیجیتال دریافت می‌کنند. این اکوسیستم به کاربران اجازه می دهد NFT ها را در یک اقتصاد پر جنب و جوش که متعلق به دارندگان توکن است و برای فعال کردن تعاملات در مقیاس ساخته شده است، کشف، جمع آوری و بفروشند.

Mars Fellow یکی از ایردراپ‌های ارز دیجیتال برتر است که در ماه می عرضه می‌شود، زیرا این شبکه ابزارهایی را ارائه می‌کند که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا NFT‌های خود و سایر کلکسیون‌های دیجیتالی را آزادانه معامله کنند. این اکوسیستم حتی سازندگان را قادر می‌سازد تا دارایی‌ها و آثار دیجیتالی خود را در یک بازار غنی و یکپارچه راه‌اندازی کنند.

این دنیای NFT با همه چیز برای همه است. Mars Fellow از چندین بلاک چین پشتیبانی می‌کند و ارزش‌های پیشنهادی رقابتی را در همه آیتم‌های دیجیتالی در حال ظهور ارائه می‌کند. این شبکه با طراحی در مرکز یک صنعت در حال رشد قرار دارد، جایی که در حال ساخت بازارهای قابل دسترس برای خریداران و فروشندگان است.

نحوه شرکت: راهنمای گام به گام
مرحله 1: Mars Fellow را در توییتر دنبال کنید.
مرحله 2: پست airdrop را بازتوییت کنید و حداقل سه نفر از دوستان خود را تگ کنید.
مرحله 3: به انجمن در تلگرام بپیوندید.
مرحله 4: فرم airdrop را پر کنید.

الزامات:
توییتر؛
تلگرام؛
آدرس BSC

4. توکن Geoaktif (GETO)

ارزش تخمینی: تخمین زده نشده
تاریخ پایان: 31 می 2022

در Geoaktif، نمادسازی چنین آثار گرانبهایی به اشکال هنری دیجیتال و فیزیکی، از جمله زبان‌های قومی و کلاس‌های موسیقی و رقص گسترش می‌یابد.

این توکن مؤسسات بزرگ و کوچکی را هدف قرار می دهد که بر هنر، فرهنگ، زبان شناسی و دوره های اجتماعی در سراسر جهان تمرکز دارند. به این ترتیب، GETO علاوه بر اینکه یک ذخیره قابل توجه ارزش است، آماده تبدیل شدن به یک ابزار سرمایه گذاری برای سرمایه گذارانی است که ارزش ذاتی فرهنگ را درک می کنند.

GETO علاوه بر پیشگامی در زمینه های غیرمتمرکز فرهنگ، هنر، زبان شناسی و سایر دارایی های اجتماعی، تجربه سرمایه گذاری در توکن ها را متحول خواهد کرد. طراحی شده است تا به گونه ای متفاوت، اخلاقی و مسئولانه کار کند تا فرهنگ تجارت رمزنگاری جدید را راه اندازی کند.

نحوه شرکت: راهنمای گام به گام
مرحله 1: Geoaktif (GETO) را در توییتر دنبال کنید.
مرحله 2: پست پین شده را در airdrop لایک کرده و ریتوییت کنید.
مرحله 3: صفحه رسمی فیس بوک Geoaktif (GETO) را لایک کنید.
مرحله 4: پست پین شده را در airdrop لایک کنید و با دوستان فیسبوک خود به اشتراک بگذارید.
مرحله 5: فرم airdrop را تکمیل کنید، که پس از پخش مستقیم airdrop در دسترس خواهد بود.

همچنین بخوانید:   IOTA airdrop تحت تاثیر قرار نمی گیرد. GFOX برای موفقیت در سال 2024 حمایت شد

الزامات:
توییتر
فیس بوک
آدرس BSC

 

5. توکن SavageGoose (SVG)

ارزش تخمینی: تخمین زده نشده
تاریخ پایان: 19 مه 2022

SavageGoose (SGV) با هدف توسعه بلندمدت و ایجاد ارزش برای دارندگان توکن، یکی دیگر از برترین ایردراپ‌های کریپتو است که ادغام بین NFT و GameFi را به نمایش می‌گذارد. SavageGoose با مفهومی انحصاری از تغییر شکل مدل‌های بازی برای کسب درآمد، تجربه‌ای منحصربه‌فرد در نوع خود ایجاد می‌کند.

SavageGoose (SGV) با حمایت هزاران سرمایه‌گذار که به سرعت ارزش پیشنهادی شبکه را شناسایی کردند، مفتخر شد. اکوسیستم بستری برای جمع آوری دارایی های بازی از جهان خود و به طور دقیق تر، دیستوپی بازی آن است.

به عنوان پلی بین دنیای مجازی و واقعی بازی عمل می کند. SavageGoose (SVG) برخلاف سایر نمونه‌های اولین خود، فروشگاهی تک‌نظیر برای به دست آوردن توکن‌های بازی و سایر ارزهای رمزنگاری‌شده، اقتصادی متعلق به بازیکنان است که در آن بازیکنان می‌توانند واقعاً خرید و فروش کنند و همچنین منابع را تجارت کنند.

نحوه شرکت: راهنمای گام به گام
مرحله 1: به انجمن SavageGoose (SVG) در تلگرام بپیوندید.
مرحله 2: SavageGoose (SVG) را در توییتر دنبال کنید.
مرحله 3: توییت های ایردراپ کریپتو را لایک و ریتوییت کنید و سه فالوور را تگ کنید.
مرحله 4: اخبار airdrop را با سایر جوامع کریپتو به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید و یک اسکرین شات برای اثبات دریافت کنید.
مرحله 5: فرم airdrop را تکمیل کنید.

الزامات:
توییتر؛
تلگرام؛
کیف پول BSC

6. توکن رولکس (ROLEX)

ارزش تخمینی: تخمین زده نشده
تاریخ پایان: 29 مه 2022

فقط روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکنید. آن را با رولکس توکن کسب کنید. با رولکس، می‌توانید دارایی‌های ارز دیجیتال خود را فوراً به دلار تبدیل کنید و هر لحظه خرج کنید. این سرویس فین‌تک به شما امکان می‌دهد ارز دیجیتال خود را مانند پول نقد سنتی خرج کنید و با استفاده از کارت‌های خودپرداز، سکه‌های خود را بدون هزینه اضافی به دلار تبدیل کنید.

رولکس توکن یکی از برترین ایردراپ های رمزنگاری است که خرج کردن ارزهای دیجیتال را برای برندهای مورد علاقه شما آسان می کند. سکه های خود را از طریق ROLEX به راحتی و ایمن از طریق خدمات کارت و کیف پول آن برای آنچه می خواهید خرج کنید. این بدان معناست که می‌توانید فقط در صورت نیاز رمزنگاری خود را نگه دارید و معامله کنید.

توکن ROLEX که مورد اعتماد هزاران علاقه‌مند به رمزنگاری است، به شما امکان می‌دهد تراکنش‌هایی انجام دهید که توسط امنیت در سطح جهانی محافظت می‌شوند. علاوه بر این، این توکن خرید روزانه شما را به پاداش‌های رمزنگاری تبدیل می‌کند و هر بار که به جای ارزهای معمولی تراکنش‌های ارز دیجیتال را انتخاب می‌کنید، به شما پاداش می‌دهد.

نحوه شرکت: راهنمای گام به گام
مرحله 1: فرم airdrop را تکمیل کنید.
مرحله 2: یک حساب کیف پول Trust برای واجد شرایط بودن برای airdrop ایجاد کنید.
مرحله 3: Rolex Token را در توییتر دنبال کنید.
مرحله چهارم: به جامعه پشتیبانان در تلگرام بپیوندید.
مرحله 5: توییت پین شده درباره فروش ایردراپ و سکه را لایک و ریتوییت کنید.

الزامات
توییتر؛
تلگرام:
آدرس BSC

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا