اخبار رمز ارز

با نزدیک شدن دوباره بیت کوین به 44 هزار دلار، ETF بیت کوین با ورود 247 میلیون دلاری افزایش یافت

ETF های بیت کوین نقطه ای برای اولین بار در هفته شاهد ورود خالص 247 میلیون دلاری بودند.

این واگرایی در جریان های صندوق به ویژه در میان 9 ETF دیگر مشهود بود، به استثنای Grayscale که مجموعاً شاهد ورودی خالص 467 میلیون دلاری بودند. داده های SoSo Value نشان می دهد که ETF IBIT بلک راک یک جریان خالص ورودی یک روزه 299 میلیون دلاری را ثبت کرده است که 64 درصد از کل ورودی خالص این هفته را تشکیل می دهد.

ورودی خالص بیت کوین ETF | منبع: SoSo Value

با این حال، بیت کوین تراست گری اسکیل (GBTC) در یک تحول متضاد، خروج خالص قابل توجهی از 220 میلیون دلار را گزارش کرد. Grayscale 2682 BTC به ارزش تقریبی 114 میلیون دلار را به آدرس Coinbase Prime Deposit منتقل کرد. علاوه بر این، شرکت 5281 بیت کوین را به آدرس جدیدی منتقل کرد که گمان می رود آدرس نگهداری به روز شده Grayscale باشد. این تراکنش ها می تواند نشان دهنده یک تغییر ساختار قابل توجه در استراتژی مدیریت دارایی Grayscale باشد.

این افزایش مجدد به افزایش قیمت بیت کوین کمک کرد و به بالاترین حد خود در سه هفته گذشته رسید. علیرغم خروج خالص از GBTC، ناشران ETF دارایی خود را با بیش از 4200 بیت کوین به ارزش تقریبی 183 میلیون دلار افزایش دادند. این تغییر در دینامیک پس از یک هفته جریان منفی روزانه رخ می دهد که شاهد خروج نزدیک به 20000 بیت کوین از صندوق بین 23 تا 26 ژانویه بود.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا